1 20 yatak baza

★★★★☆

En inanılmaz 1 20 yatak baza teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 1 20 yatak baza?

1 20 yatak baza, pikap olmadan tamamen yenidir. İnvertör teknolojisi ve sıcak hava fonksiyonları sayesinde, diğer şeylerin yanı sıra, artık gerekli değildir. Bu aynı zamanda bir pikap olmadan, işlerin biraz daha pahalı olduğu, ancak aynı zamanda iyi donanımlı olduğu anlamına gelir.

Çözülme: Tabii ki dondurulmuş yiyecekleri de çözebilmelisiniz. Bu işlev genellikle standarttır ve sıcak havaya işaret etmez. Bununla birlikte, programları önce çanağınızı çözecek ve daha sonra doğrudan pişirmeye başlayacak şekilde bazı cihazlarda akıllıca birleştirebilirsiniz.

Özellikle sebzelerin hazırlanması, tüm vitaminleri ve eser elementleri korumak için nazik bir işlem gerektirir. Ayrıca kaynatılmamış, ancak buharla pişirilmişse daha iyi tadı vardır. Doğu veya Asya yemekleri genellikle buharda pişirilerek hazırlanır.

Paslanmaz çelik veya kaplamalı malzemeden yapılmış çoğu 1 20 yatak baza, nemli bir bez ve biraz durulama suyu ile kolayca temizlenebilir, çünkü pişirme odaları genellikle emaye veya başka şekilde kaplanır. Muhafaza genellikle sadece nemli bir bezle silinir ve kurutulur.

KKT KOLBE Premium dahili fırın *, dokunmatik fonksiyonlu bir LCD ekran üzerinden çalıştırılır. Sıcaklık, zamanlayıcı ve ısıtma fonksiyonunu ayarlamak için ekranı kullanın. Fırın kapısı ısı koruma camı ile donatılmıştır, böylece yanma riski yoktur.

Web sitesinde mikrodalga testi bulunamazsa, bunu genel bakışta da not ettik. Bir test raporu yayınlanmışsa test kazananları ürünleri olup olmadığını doğrudan yayıncıdan öğrenebilirsiniz.

İnternette kendiniz için mükemmel bir mikrodalga aramaya giderseniz, çeşitli sağlayıcılardan birçok farklı modelle karşılaşacaksınız. Bu bölümde Inverter 1 20 yatak baza karşılaştırmak için kullanabileceğiniz kriterleri göstereceğiz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku