10 bölmeli dolap

★★★★☆

En inanılmaz 10 bölmeli dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 10 bölmeli dolap?

Kural olarak, Mini 10 bölmeli dolap standarttan biraz daha ucuzdur, ancak bu büyük bir fark değildir. Daha büyük olanların daha küçük olanlardan daha pahalı olduğu da olabilir. Temel işlevleri içerir ve sadece mini mikrodalga fırınınızda ihtiyacınız varsa fiyat çok yüksek olmamalıdır.

Klasik solo mikrodalga bir tabana yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Her zaman birkaç santimetre yukarı ve yana bırakmanız gerekir. Bu tür cihazlar sadece bir kabine kurulmamalıdır.

Bazıları yüksek frekanslı radyasyon dalgalarından korkuyor olabilir - ama yanlış. Metal gövde sayesinde ışınlar cihazda kalır ve yiyeceğe aktarılmaz. Radyasyon sadece su moleküllerini ısıtmaya ve sürmeye yardımcı olur. Cihazın kırılmaması ve kapıyı doğru şekilde kapatması önemlidir. Hala emin değilseniz, çalışma sırasında cihaza olan mesafenizi korumanız yeterlidir.

Basit 10 bölmeli dolap, bulaşıkları çözmek ve ısıtmak için idealdir. Ancak, bir şey gevrek bir şekilde hazırlanacak veya pişirilecekse, bu birçok kullanıcı için yeterli değildir. Bu durumda, sıcak hava fonksiyonlu cihazlar açıkça yardımcı olur. Kombi cihazlar olarak, örneğin rulolar pişirirken, güveç veya pizza sırasında iyi pişirme ve pişirme sonuçları elde ederler. Farkı daha iyi anlamak için normal ve sıcak hava arasında açık bir ayrım yapılmalıdır. Sadece bulaşıkları kendiniz ısıtmak yerine, tüm iç mekan ısınır ve küçük bir fırına kıyasla karşılaştırılabilir. Çok küçük bir mutfağa sahip tekler veya haneler, tam bir fırını entegre etmek yerine bu yerden tasarruf sağlayan varyantı seçmeyi tercih eder. Aşağıdaki bölümlerde cihazların bireysel avantajlarına ve tam işlevselliğe bakmak istiyoruz. Ayrıca hangi yemeklerin cihazlarda özellikle başarılı olduğuna dair bir genel bakış sunuyoruz.

Bağımsız mikrodalga, mutfağınızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve mutfağınıza inşa edilmediğinden tatile bile alınabilir. Bağımsız bir mikrodalga esnektir ve her zaman her yere yerleştirilebilir, bu da mutfakta yeni bir değişiklik oluşturmak için zaman zaman ayarlamanızı sağlar.

Pişirme fonksiyonlu mikrodalga sadece sağlık bilincine sahip insanlar için iyi bir ipucu değildir. Onların yardımıyla, değerli mineralleri ve vitaminleri kaybetmeden sebzeleri çok hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirler. Pişirme fonksiyonu ve yumuşak işlem sayesinde renk de korunur.

Bazı cihazlar bir vapuru 10 bölmeli dolap ile bile birleştirir. Suyu ısıtırlar. Bu buharlaşır ve gerçek tabağı tartar. Bu nedenle, küçük bir mutfağınız varsa ve her iki cihaz için yer yoksa bu modeller uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku