100 cm sürgülü dolap

★★★★☆

En inanılmaz 100 cm sürgülü dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 100 cm sürgülü dolap?

Dikkatli, sıcak! 100 cm sürgülü dolap genellikle sadece yiyecekleri ısıtmak ve çözmek için kullanılır. Bazen çok daha fazlasını yapabilirler. Sıcak hava, ızgara ve pizza işlevi bile sunuyoruz! Tanınmış üreticilerin modelleri farklı renklerde ve farklı pişirme alanı boyutlarında mevcuttur. Farklı çalışma türlerini unutmamak için - örneğin döner anahtar veya dokunmatik kontrol ekranı ile. Sağlayıcıya bağlı olarak, otomatik programlar ile gıda hazırlama daha kolay hale getirilir.

Pot flepleri mikrodalga ile pişirirken güvenlik için kesinlikle kullanılmalıdır. Bunlarla, sıcak kaplar ve çay parçaları pişirme alanından kolayca çıkarılabilir. Bazen yiyecekleri mikrodalgadan çıkarmayı kolaylaştırmak için kulplar ve tava çeviriciler de vardır.

Aşağıdaki satın alma kılavuzu, hangi satın alma kriterlerinin de önemli olduğunu, hangi cihazların uzman medyanın testlerinde ikna ettiğini ve iyi bir yerleşik mikrodalga fırınının ne kadar tutabileceğini söyleyecektir.

Her durumda, Stiftung Warentest web sitesi 100 cm sürgülü dolap hakkında çok fazla içeriğe sahiptir - hatta kendi konu sayfası. Şaşılacak bir şey yok, çünkü neredeyse her hane var. Stiftung Warentest'in web sitesine bir göz atmaya değer.

Birçok aç insanla yaşıyorsun ya da daha fazla tiptesin Günlük akşam yemeğim mikrodalgadan geliyor - o zaman kesinlikle kapasitesi ve performansı ile ikna eden daha büyük bir mikrodalga ihtiyacınız var.

Montaj deliklerini ölçün ve delin Montaj deliklerini hassas bir şekilde ölçtükten sonra, gerekli boyutta ve doğru yerde delinmelidir. Cihazın bir veya her iki tarafında ve kabinin alt tarafında bulunurlar ve burada sabit bir tutuş sağlamak için tasarlanmıştır.

Mini Performance'ın Mini 100 cm sürgülü dolap avantajları daha az ağırlığa sahip daha büyük yemekler kolay olduğu için esnek bir şekilde ısıtılamaz. Ek işlevler genellikle seyahat ve ulaşım için kuyudan vazgeçilmelidir. Mini mikrodalga daha az elektrik tüketir, çünkü sadece küçük miktarları ısıtır. İlk olarak yüksek sıcaklığa ulaşmak daha uzun süren ve ikinci olarak tüm hacmini ısıtan fırının aksine. Tabii ki çok fazla elektrik tüketenler de var, bu yüzden iyi satın alırken performansı kontrol etmelisiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku