1042 nolu sandık

★★★★☆

En inanılmaz 1042 nolu sandık teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 1042 nolu sandık?

1042 nolu sandık, dolabınıza monte edebileceğiniz için mutfağınıza mükemmel uyum sağlar. Sonuç olarak, mutfakta herhangi bir çalışma alanı almazlar. Bu nedenle küçük mutfaklar için daha uygundur. Dahili bir mikrodalga seçerseniz, mikrodalga fırının ne kadar büyük olması gerektiğini ve bunun için uygun bir bağlantı olup olmadığını tam olarak ölçmeniz gerekir.

Üretici sorumluysa ve bu garantinin son tarihi henüz sona ermemişse, hak kullanılabilir. Bununla birlikte, tüketici hiçbir koşulda kusurdan sorumlu olmamalıdır, ör. yanlış şikayet yüzünden. Ayrıca, satın alma tarihi ve posta adresi ile birlikte gönderilmelidir; bu son fatura aracılığıyla.

Yiyeceklerin geri kalanını bir önceki günden ısıtmak veya dondurulmuş sebzeleri çözmek için - birçok evde, bir mikrodalga bugün bunun ayrılmaz bir parçasıdır. Bununla birlikte, modele bağlı olarak, cihazlar mutfakta nispeten büyük miktarda yer kaplar. Mikrodalga ne kadar çok işleve sahipse, o kadar büyük görünür. Mutfak tezgahında yer kazanmak istiyorsanız, bir mikrodalga kurmaya karar verirsiniz. Bu sadece çalışma yüzeyinin hala sebzeleri kesmek için kullanılabilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mutfakta ergonomik çalışma sağlar.

1042 nolu sandık sağlığa zarar vermesi, bilimsel olarak kanıtlanamayan inatçı bir efsanedir. Bozulmamış bir cihaz kullanılırken, cihaz kapalı bir metal gövde ile korunduğu için radyasyon dışarıya nüfuz edemez.

Sıcak hava fonksiyonu, tabiri caizse, ızgaranın daha da geliştirilmesidir. Ulaşılacak mikrodalga üzerinde belirli bir sıcaklık ayarlanabilir. Ön ısıtma da sorun değil.

Fırınlar mini versiyonda da mevcuttur. Ayrıca bulaşıklarınızı çözebilir ve ısıtabilirsiniz. Fırınlarda kızarma, pişirme, ızgara ve yavaş buharlama ve pişirme de mümkündür. Fırınlar hızla ısınır ve sabit bir sıcaklığa sahiptir.

Bazı yüksek kaliteli 1042 nolu sandık getirdiği kendi kendini temizleme işlevi de çok pratiktir. Bu, kullanıcılara düzenli olarak gerekli, zaman alıcı ve zorlu temizliği kaydeder. Kendi kendini temizlemek için, cihaz pişirme alanında yaklaşık on ila on beş dakika buhar üretir. Bunun için su, buharda pişirme için de kullanılan entegre bir su deposundan veya kullanıcının pişirme alanının ortasına koyması gereken bir gemiden çekilir. Buhar, tüm kirlerin iç duvarlarından çıkmasını sağlar. Buharlama işleminden sonra, kullanıcı sadece bir bezle siler.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku