12 cm yükseklikte yatak

★★★★☆

En inanılmaz 12 cm yükseklikte yatak teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 12 cm yükseklikte yatak?

CriterionNotesSize Çoğu kurulum 12 cm yükseklikte yatak, çanağınızın eşit şekilde ısınması için dönen bir plaka gerektirmesine rağmen, bu kısmen eksiktir. Cihazınızda durum buysa, satın almalısınız. Kayda ek olarak, pikap denilene ihtiyacınız var. Birkaç tekerlekli plastik bir devredir. Sonra plaka geliyor.

Sezgisel kullanım: Karmaşık olmayan ve kolay zaman kontrolü ve parlak iç aydınlatma, her şeyi kolay ve kullanışlı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Sıcak plakalar: Küçük bir mutfak olarak mikrodalga - sıcak plakalı modeller bunu mümkün kılar. Pişirme veya kavurma olsun: iki tencere veya tava plakalara yan yana otururken, diğer yemekler içeride hazırlanabilir.

Bağlantı kopyalandı Dahili mikrodalga tezgahtan fazla yer kaplamaz, bu nedenle özellikle küçük mutfaklar için pratiktir. Bu, diğer mutfak aletleri ve mutfak eşyaları için yer tasarrufu sağlar ve yeterli çalışma alanı bırakır. Daha küçük mutfaklar için, 12 cm yükseklikte yatak genellikle ilk tercihtir, çünkü sadece çok fazla alan tasarrufu yoktur, aynı zamanda mutfağın uyumlu bir genel resmi vardır.

Örneğin, sadece bir içki sıcak yapmak veya bir şeyi çözmek istiyorsanız, mikrodalga daha hızlı yapacaktır. Daha önce pişirilmiş bir yemek bile mikrodalga kullanılarak hızlı bir şekilde tekrar ısıtılabilir. Ayrıntılı Pazar kızartma için normal sobayı kullanmayı tercih etmelisiniz.

Stiftung Warentest kesinlikle çok fazla eleştiri almak zorunda olduğundan, hiçbir şekilde karar verme için tek koşul olmamalıdır. Stiftung Warentest'in değerlendirmesi en iyi, diğer tüketicilerden ızgara ürün karşılaştırmaları ve müşteri incelemeleri içeren ek bir mikrodalga ile desteklenir.

12 cm yükseklikte yatak bir diğer önemli işlevi dondurulmuş gıdaların çözülmesidir. Satın alınan etin ızgara partisi için yeterli olmadığını fark ederseniz, örneğin, dondurucudan birkaç dakika içinde çözebilir ve ek ızgara sosisleri kullanabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku