12 telli şemsiye

★★★★☆

En inanılmaz 12 telli şemsiye teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 12 telli şemsiye?

Izgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerModern 12 telli şemsiye, ızgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerle parlar. Bu size mikrodalga ile yemek pişirmek için birçok fırsat verir. Yeterince büyük bir sıcak hava mikrodalga, klasik bir fırının yerini bile alabilir.

Yalnız bir mikrodalgada dondurulmuş bir pizza hazırlamaya çalışırken, sadece biraz şansla pişirilmiş oldukça yumuşak, labry ve kaşlarını çatmamış bir pizza almak nadir değildir - çok yenmez ve bu nedenle buna alışmak.

Otomatik programlar, montaj öncesi fonksiyon, uç sinyalli bir zamanlayıcı, dijital saat ve pişirme alanının iyi iç aydınlatması teklifi tamamlar. Muhafaza, kapılar ve iç mekanlar için paslanmaz çelik kullanımı ile kolay temizlik de garanti edilir.

En yaygın varyant, bağımsız mikrodalgadır. Kullanıcılar bunları genellikle mutfaktaki çalışma yüzeyine uygun bir yere yerleştirir ve güç şebekesine bağlar. Kurulum yaparken, kullanıcılar yeterli havalandırma sağlamak için çevredeki duvarlardan veya dolaplardan yaklaşık on santimetre mesafede kalmalıdır. Bağımsız 12 telli şemsiye, esnek bir şekilde yerleştirilebilmeleri ve bir arıza durumunda kolayca değiştirilebilmeleri avantajını sunar.

Mini mikrodalga, Media Markt veya Saturn gibi elektronik pazarlarından satın alınabilir. Karstadt veya Galeria Kaufhof gibi mutfak aletleri satan bir mağazadan mini mikrodalga satın alabilirsiniz.

Bir fırında olduğu gibi ısıtılan ızgaralı bir mikrodalgaya bir ısıtma bobini monte edilir. Bu, yemeklerin ızgara (örn. Tavuk) ve pişirilmesine (örn. Peynirli güveç) izin verir.

Özellikle, onaylanmış emisyon sınır değerinin sadece yüzde birine, cihazların hemen yakınında, yani kapı bağlantıları alanında, belirtilen beş santimetrelik bir mesafede ulaşılmıştır. Son teknoloji ürünü veya daha eski bir model olması önemsizdi. Ek olarak, 12 telli şemsiye yoğunluğu cihazdan artan mesafe ile hızla azalır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku