120 cm sürgülü dolap

★★★★☆

En inanılmaz 120 cm sürgülü dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 120 cm sürgülü dolap?

İç 120 cm sürgülü dolap, pişirme alanıdakileri tutmak ve üzerinde düşünmek için her zaman metalden yapılmalıdır. Dış cilt ise genellikle aşağıdaki malzemelerden bir veya ikisinden oluşur:

Bir mikrodalga, geleneksel bir soba veya fırından önemli ölçüde daha küçüktür ve bu nedenle çalışma sıcaklığında daha hızlıdır ve bir mikrodalga fırının enerji tüketimi de çok daha düşüktür.

Bir kabine tam kurulum düzgün bir görünüm oluşturur ve kablolar görünmez. İdeal olarak, mikrodalga fırını omuz veya göz seviyesinde ızgara ile monte edebilirsiniz, böylece yiyecekleri koymak ve çıkarmak için aşağı eğilmek zorunda kalmazsınız.

Karşılaştırmamızdan ızgara ve sıcak hava ile 120 cm sürgülü dolap ile ilgilenen müşteriler, sık sık fırınlı bir mikrodalga, sıcak hava ile mikrodalga fırın ve mikrodalga fırın aradılar.

Metal - paslanmaz çelik kaplar, alüminyum tepsiler ve diğer tüm metal kaplar mikrodalga için mutlak bir hareketsizdir. Radyasyon metalden bulaşır, bu nedenle yiyecekler çok daha yavaş ısıtılır. Bulaşıklara ve mikrodalgaya zarar veren mikrodalgada ışık yanıp sönmeleri veya voltaj yayları da oluşturulabilir

Birçok modern fırının entegre bir kendi kendini temizleme işlevi vardır. Bu program genellikle piroliz, kataliz veya hidroliz ile çalışır. Üreticiye bağlı olarak, programlara EasyClean, EcoClean veya PerfectClean denir.

Daha fazla bilgi Evde küçük çocuklarınız varsa, kesinlikle çocuk korumalı bir model kullanmalısınız. Bu, mikrodalga fırının artık açılamayacağı ve muhtemelen uygun olmayan içeriklerle ısıtılamayacağı anlamına gelir. Her şeyden önce, oldukça ucuz 120 cm sürgülü dolap genellikle çocuk koruma ile donatılmamıştır ve bu nedenle sadece çocuksuz bir ev için uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku