123 ekran tv ünitesi

★★★★☆

123 ekran tv ünitesi fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 123 ekran tv ünitesi ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 123 ekran tv ünitesi?

123 ekran tv ünitesi, farklı boyutlarda farklı boyutlarda mevcuttur. Bu nedenle, bir mikrodalga seçmeden önce, sıcak hava mikrodalga fırınınız ve mutfağınızdaki ızgara için sahip olduğunuz alanı düşünmelisiniz. Bu nedenle, alanı ölçmeli ve mikrodalga fırınınızın herhangi bir depolama alanı veya gerekli çalışma alanı almadığından emin olmalısınız.

Buna göre, yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtmak veya dondurulmuş yiyecekleri çözmek istiyorsanız arzu edilir. Fırını ve sobayı da tamamen değiştirebilirsiniz. Böylece ızgara, fırın, buhar aşçısı ve çok daha fazlasını yapabilir - mutfakta ihtiyaç duyulan her şey.

Önceden yüklenmiş programlarla daha yeni modeller size gelir. Hangi yemeği hazırlayacağınızı seçersiniz ve mutfak asistanı size performansın ne kadar yüksek ve pişirme süresinin ne kadar sürmesi gerektiği konusunda önerilerde bulunur. Operasyon çocuk oyuncağıdır.

Modele bağlı olarak, 123 ekran tv ünitesi fırınları genellikle dört ila on bir güç seviyesine sahiptir, böylece watt istendiği gibi ayarlanabilir. Bazı cihazlar, pişirme süresinin tam güçte sadece yarım dakika olduğu hızlı bir başlatma fonksiyonuna da sahiptir.

Her cihazı ayrı ayrı satın almadan mutfakta buharı bırakmak istiyorsanız, Bauknecht mikrodalga size gerçek bir kombinasyon paketi sunar. Gevrek patates vedeleri, spot pişmiş balık veya sulu kekler olsun - (neredeyse) her şey mümkündür.

Anlaşılabilir çalışma: Dijital ekrandaki semboller ve piktogramlar mikrodalga fırının çalışmasını kolaylaştırır. Ekran kapıya açıkça ve görsel olarak akıllıca entegre edilmiştir.

123 ekran tv ünitesi çalışma seçeneklerinde önemli farklılıklar vardır. Basit fırınlarda genellikle sadece iki döner düğme bulunur: hazırlık süresi için bir düğme ve bunun için gerekli watt için bir düğme veya. Performans.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku