130 cm sürgülü dolap

★★★★☆

En inanılmaz 130 cm sürgülü dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 130 cm sürgülü dolap?

130 cm sürgülü dolap: Normal bir yiyecek ısıtabilir ve pişirebilir. Fırın ve ızgaraya sahip bir mikrodalga seçerseniz, üst ve alt ısı veya hatta sıcak veya sirkülasyon havası ile donatılmıştır. Bu tür cihazların da ızgara işlevi vardır. Üçüncü bir seçenek olarak, yemeklerin özellikle nazikçe hazırlanabileceği vapurlu bir mikrodalga da seçebilirsiniz.

Aynı şekilde, performans zaman içinde bir miktar azalır. Eski cihazlar zayıflar ve ayar birkaç dakika uzatılmalıdır. Daha kısa pişirme süreleri, özellikle ocaktaki geleneksel pişirme işlemine kıyasla enerji ve zamandan tasarruf edebilir.

Home Connect uygulaması aracılığıyla ayarlanabilecekler? Uygulamada fırında da ayarlanabilecek tüm işlevlere sahipsiniz. Bunlar örn. mikrodalga, zaman kodu ve sıcaklık regülasyonu gibi sıcak fonksiyonlar. Uygulamada favori yemekleri ayarlama seçeneği de vardır. Bu ayar daha sonra fırına aktarılır.

Bu modellerin dezavantajı, sadece çok kaba ayarların mümkün olmasıdır. Bu 130 cm sürgülü dolap hassas pişirme veya kavurma için uygun değildir. Tam pişirme sürelerine uymak istiyorsanız, sizin için en iyi mikrodalga, dijital ekran veya sensör düğmelerine sahip olan mikrodalga fırındır.

Her mutfakta ocak yoktur. Küçük öğrenci daireleri veya özellikle tek haneler her zaman bir mutfağa sahip değildir. Bazen mini bir mikrodalga da önerilir; karavan veya ofis için. Burada mikrodalga ve sobanın avantaj ve dezavantajlarını karşılaştırdık.

Her şeyden önce, pizzaların ve patates kızartmasının gevrek ve çocuk oyuncağı olduğu DualCrisp ve CrispFry fonksiyonlarıyla puan verir. Bir sobayı tamamen değiştirebilecek sıcak hava ve ızgaraya sahip bir mikrodalga arıyorsanız, bu ürün sizin için mükemmeldir.

Mikrodalgada çeşitli programlar ile her yemeği kendi tarzında hazırlamak mümkündür. Sebze, balık ve et sembolleri ile işaretlenmiş otomatik programlar genellikle mevcuttur. Diğer programlar hazırlık türü ile ilgilidir. Burada çözülmeye veya ızgaraya karar verirsiniz. Program seçimi ne kadar büyük olursa, açılması o kadar uygundur. Programlara ek olarak, ızgaralı çoğu 130 cm sürgülü dolap sıcaklığı serbestçe ayarlama seçeneğine sahiptir. Bu, tüketicilerin pişirme seviyesini ilgili yiyeceğe göre uyarlamalarını sağlar. Pişirme sıcaklığının kontrol edilebilirliği, örneğin, makarnanın çok yumuşak olmasını veya üstteki gratenin çok zorlaşmasını önler. Buna, pişirme veya ısıtma fazını ayarladığınız zamanlayıcı eklenir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku