150 cm sürgülü gardırop

★★★★☆

En inanılmaz 150 cm sürgülü gardırop teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 150 cm sürgülü gardırop?

Sıcak havalı bir 150 cm sürgülü gardırop ucuz olur olmaz, bu yarı mamul bir ürün olması gerektiği anlamına gelmez. Bir yandan, ucuz olanların felaketten başka bir şeyleri yoktur, çünkü sadece çok sayıda hizmetle marka adı için ödeme yaparsınız.

Editörün değerlendirmesi: Sıcak hava ve ızgaraya sahip bu mikrodalga ile çok yönlü basit, ucuz bir mikrodalga arıyorsanız yanlış gidemezsiniz. BeSilent ve Favori Bulaşık işlevleri özellikle çekici.

Akıllı sensör teknolojisi ile donatılmış fırın, sıcaklık ayarını otomatik olarak belirler. Yiyecek tarafından üretilen buharı tanır, bu da düzgün bir şekilde pişene kadar sıcaklığı arttırmayı veya düşürmeyi kolaylaştırır. Manuel olarak test etmeniz gerekmekle birlikte, özel ayarlar yalnızca deneyimli profesyoneller için kullanışlıdır. Diğerleri, renkli ürünlerin önceden tanımlanmış sensör tabanlı çözümünü kullanabilir.

Modele bağlı olarak, 150 cm sürgülü gardırop fırınları genellikle dört ila on bir güç seviyesine sahiptir, böylece watt istendiği gibi ayarlanabilir. Bazı cihazlar, pişirme süresinin tam güçte sadece yarım dakika olduğu hızlı bir başlatma fonksiyonuna da sahiptir.

Önemli ölçüde daha düşük enerji tüketimi de avantajlıdır. Tabii ki, farklı cihazlar ve modeller nedeniyle farklı cihazlar arasında kalitatif farklılıklar vardır. Paslanmaz çelik mikrodalga plastikten farklıdır. Otomatik programlarla donatılmış ve böylece hazırlığı çok daha kolay hale getiren cihazlar da vardır. Bu sadece en uygun sonuç elde etmekle kalmaz, aynı zamanda z olduğunda cihaz da kendini farklılaştırabilir. B. ızgara ve sıcak hava arasında değiştirilmelidir. Veya yiyeceğin ne zaman ters çevrildiğine dair bir göstergesi vardır veya. çevrilmelidir.

Anlaşılabilir çalışma: Dijital ekrandaki semboller ve piktogramlar mikrodalga fırının çalışmasını kolaylaştırır. Ekran kapıya açıkça ve görsel olarak akıllıca entegre edilmiştir.

150 cm sürgülü gardırop kullanıldıktan hemen sonra yiyecek sıçramaları bir ızgara ile çıkarılırsa, sert kurulamazlar. Bunun için bir kapak plakası, çok fazla sıçramanın cihazın iç duvarlarını kirletmemesini sağlar. Genel olarak, mikrofiber bez veya süngerle silmek mikrodalgadaki kalıntıları çıkarmak için yeterlidir. Genellikle bu tedavi ile temizlik maddeleri olmadan bile yapabilirsiniz. Sitrik meyve suyu ve sirke suyu yağ sıçramasına ve biraz zor kirlenmeye karşı yardımcı olur. Bu sıvı birkaç dakika ısıtılır, böylece buhar kabuklu kalıntıları yumuşatır. Daha sonra tortuları silmek daha kolaydır. Tekrarlanan buhar temizleme ve silme, özellikle zor kirlerden kurtulmaya yardımcı olur. Gerekirse, su ve sirke veya limon suyunun karıştırma oranı bir şekilde ayarlanabilir. Sirke ile temizlenirken gelişen koku genellikle çok hızlı bir şekilde tekrar uçar. Limon suyu doğrudan temizlik bezine veya süngere de yerleştirilebilir. Kir sadece sitrik asitle kaybolmakla kalmaz, aynı zamanda rahatsız edici kokular daha sonra fark edilmez. Temizlik maddelerini yalnızca bunun için açıkça uygun olan ızgaraya sahip olanlar için kullanmalısınız. Aksi takdirde malzeme acı çekebilir. İlgili etiketleme doğrudan temizlik ürünlerinde bulunabilir, diğer şeylerin yanı sıra birçok fırın spreyi onlar için uygundur. Bu pratik püskürtücülerin açıklamasında, olası kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Döner tabla ve kapak bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilir. Bu çıkarılabilir elemanlarla manuel temizlik de mümkündür. Izgara ile harici temizlik için nemli bir bez kullanılır. Bu, mutfakta oluşturulan tipik kir lekelerini giderir. Gerekirse, bunun için sadece berrak değil, aynı zamanda sabunlu bir su da kullanılır: yağlı izler de tamamen çıkarılabilir. Paslanmaz çelik cephesi olanlar için özel bir temizleyici kullanışlıdır. Bu hiçbir şerit bırakmaz, ancak asil bir parlaklık sağlar. Bakım etkisi mutfakta profesyonel bir izlenim bırakır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku