152 beyaz masa

★★★★☆

152 beyaz masa fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 152 beyaz masa ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 152 beyaz masa?

Küçük bir mutfaksa, yerleşik bir cihaz seçmelisiniz. Kesinlikle başka bir mutfak cihazı için çalışma yüzeyindeki değerli alanınızı feda etmek istemeyeceksiniz. Bir diğer önemli nokta da ihtiyaçtır. 152 beyaz masa çok pratik ve kullanışlı mutfak yardımcılarıdır. Ancak, farklı sık kullanılırlar. Yiyecekleri ısıtmak veya hazırlamak için her gün bir mikrodalga kullanırsanız, sadece mikrodalga fırını ara sıra kullandığınızdan farklı bir satın alma kararı alırsınız. Birçok farklı üretici düzenli olarak yeni modellerini sunmaktadır. Kaba bir genel bakış elde edebilmeniz için, bu cihazlar her zaman kapsamlı testlere tabi tutulur. Geçmişin gösterdiği gibi, tanınmış üreticilerin model tasarımlarının hepsi olumlu ikna edebilir. Tabii ki tasarım ve işlev açısından farklılıklar var. Test sonuçları nedeniyle, bir test kazananı maalesef sadece çok zor olarak belirlenebilir. Sonuçta, her zaman kendi isteklerinize ve hangi mikrodalga fırının önerildiğine bağlıdır. Ancak, satın alırken bazı önemli noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle performans ve kullanılabilirlik alanında birçok fark vardır.

Mini fırın, özellikle tek kişilik bir ev için uygundur. Öte yandan, hala misafirlere yemek yemek istiyorsanız, kompakt bir fırın güvenli tarafta. Bu çiftler ve aileler için de uygundur. Bununla birlikte, daha büyük aileler için XXL fırınlar mantıklı bir yatırımdır.

İnvertör mikrodalga bu nedenle özel bir kontrolöre sahiptir ve fikirlerinize tam olarak uyarlanabilir. Cihazla hangi yemekleri hazırlamak istediğinizi dikkatlice düşünün. Aşağıdaki satın alma kriterleri seçimde rol oynamalıdır:

Sıcak hava ve ızgaralı bir mikrodalga tüm elektronik mağazalarında ve çevrimiçi perakende satışlarda bulunabilir. Çoğu 152 beyaz masa aşağıdaki çevrimiçi mağazalar aracılığıyla satılmaktadır: Mikrodalgada güveç ve pizza gibi gevrek ve altın kahverengi yemekler yapmak veya sabahları rahatça rulolarınızı pişirmek istiyorsanız, bir mikrodalgaya daha yakından bakmalısınız. sıcak hava ve ızgara ile. Geleneksel fırına gerçek bir alternatiftir ve daha enerji tasarruflu ve daha küçüktür, böylece her mutfağa sığarlar.

Yalnız bir mikrodalgada dondurulmuş bir pizza hazırlamaya çalışırken, sadece biraz şansla pişirilmiş oldukça yumuşak, labry ve kaşlarını çatmamış bir pizza almak nadir değildir - çok yenmez ve bu nedenle buna alışmak.

Not: Bazı cihazlar başlangıçta çalışma sıcaklıklarına ulaşana kadar daha fazla performans gösterir. Ancak daha sonra ortalama tüketimleri azalır. Bu deneyde dikkate alındı. Hesaplama için bir akım ölçüm cihazı test edildi, çalışmalardan elde edilen sonuçlar ve diğer testler üzerinde çalışıldı.

Çoğu cihaz bağımsızdır. Normal sürülerde olduğu gibi, elbette kurulum için 152 beyaz masa vardır. Bazı dolaplar sadece birkaç genişlikte olduğundan, burada daha küçük bir cihaz sunulabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku