16 şifreli sandık

★★★★☆

En inanılmaz 16 şifreli sandık teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 16 şifreli sandık?

Bazı yüksek kaliteli 16 şifreli sandık getirdiği kendi kendini temizleme işlevi de çok pratiktir. Bu, kullanıcılara düzenli olarak gerekli, zaman alıcı ve zorlu temizliği kaydeder. Kendi kendini temizlemek için, cihaz pişirme alanında yaklaşık on ila on beş dakika buhar üretir. Bunun için su, buharda pişirme için de kullanılan entegre bir su deposundan veya kullanıcının pişirme alanının ortasına koyması gereken bir gemiden çekilir. Buhar, tüm kirlerin iç duvarlarından çıkmasını sağlar. Buharlama işleminden sonra, kullanıcı sadece bir bezle siler.

Sıcak hava fonksiyonlu bir mikrodalgada iyi tabaklanmış yemekler, güveçler ve hatta daha küçük kekler mümkündür. Bu nedenle, birçok kullanıcıya mutfakta ne için ek bir sobaya ihtiyaç duydukları sorulur? Temel olarak, mikrodalga normalde sadece bir fırının işleyebileceği birçok işlevi üstlenir. Özellikle daha küçük porsiyonlarda, esnek cihaz ilk seçenek olmalıdır çünkü mikrodalga sadece daha hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha az enerji kullanır. Ancak, daha küçük kısımlar üzerinde durulmaktadır. En az dört kişiyle aile haneleri, sadece mikrodalga ile daha büyük yemekler pişiremez. Geleneksel varyant burada hala değerlidir. Bununla birlikte, daha küçük hanelerde ve tek mutfaklarda, mikrodalga fırını sıcak hava ile bir fırınla tamamen değiştirmeyi ve ek depolama alanı kazanmayı düşünmeye değer.

Daha fazla bilgi Izgaralı mikrodalga fırınınızın ne kadar kapasiteye sahip olması büyük ölçüde içinde hazırlamak istediğiniz kısımlara ve dolayısıyla evinizin üye sayısına bağlıdır.

Yerleşik bir seçenekle birlikte gelen alt yapı veya yüklenebilir 16 şifreli sandık de vardır. Bir kurulum ve bir alt yapı arasındaki fark, mikrodalga fırının bir kabine yerleştirilmesi veya bir kabinin altına asılmasıdır.

Ocak ve fırın ile bu varyant sadece yemek pişirirken zaman kazanmak veya biraz hızlı bir şekilde ısınmak için değil, aynı zamanda tüm yiyecek ve içeceklerin çözülmesi, ısıtılması veya pişirilmesi için de uygundur. Bu, özellikle daha küçük yemeklerde çok enerji tasarrufu sağlar ve satın alırken dikkate değer.

Beni tanıyan herkes hamburgerlerin en büyük tutkularımdan biri olduğunu biliyor. İyi bir hamburger için hemen hemen her şeyi bırakıyorum! Bu yüzden her zaman mükemmel burger arıyorum. Muhtemelen hiç bitmeyecek bir arama. Ama en azından mükemmel hamburger rulosu için hedefe ulaştım. En azından daha iyisini bulana kadar.

Soba veya fırın elbette daha büyük porsiyonlar için daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Bununla birlikte, pişirme işlemi sırasında besinler sınırlı ölçüde kaybolur. En sağlıklı yol, ör. B. sebzeleri bozan çiğ gıda kalır. Ancak, bunun mikrodalga ve soba arasındaki farkla bir ilgisi yoktur. Bir 16 şifreli sandık ısıtılırken, tek yapmanız gereken, gıdanın tüm alanlarının eşit olarak ısıtılmadığından emin olmaktır. Bu, farklı kalın veya şekilli gıdalardan veya ısıtılacak veya pişirilecek farklı oluşturulmuş yemeklerden kaynaklanabilir. Bu nedenle, yemeklerin mümkün olduğunca eşit kalın olması sağlanabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku