19 1u yatay kablo düzenleyici

★★★★☆

En inanılmaz 19 1u yatay kablo düzenleyici teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 19 1u yatay kablo düzenleyici?

Izgaralı 19 1u yatay kablo düzenleyici ile klasik olan, içeriğin ısıtılmasını sağlar. Onları üreten Magnetron bundan sorumludur. Bunlar cihazın içine yayılır ve sıvıyı yiyeceklerde titreştirir. Moleküller arasında ortaya çıkan sürtünme gerekli ısıyı yaratır. Bulaşıkların kendileri boş kalırlarsa ısınmazlar, çünkü burada titreşimleri emebilecek su yoktur. Safa ek olarak, bu testten elde edilen ızgara, ızgarayı aktive eden kızılötesi radyasyonu entegre eder. Bu ısı radyasyonu formu tipik ızgara etkisini sağlar.

Editörün değerlendirmesi: Orta fiyat segmentinde yer alan sıcak hava ve ızgaralı bu mikrodalga, çift ızgara fonksiyonu ile her şeyden önce etkileyicidir. Özellikle pizza severler bu modelden memnun olacaklar.

Aşağıda sunulan ürün şu anda mevcut değildir, bu yüzden geçici olarak sizin için benzer özelliklere sahip alternatif bir ürünle değiştirdik. Bir sorun bildirin.

Bu arada: 19 1u yatay kablo düzenleyici sembolünü taşıyan plastik kaplar bile tehlikeli olabilir. Nasıl? Mikrodalgada plastik okuyun: Bu hatadan kesinlikle kaçınmalısınız

Bu modeller çeşitli ek işlevlere sahip cihazlardır. Mikrodalganın icadından bu yana, cihazlar işlevlerini ve performanslarını geliştirdi. Yatırımcılar talepleri insanların ve hane halklarının ihtiyaçlarına göre uyarladılar.

Klasik pişirme yöntemi burada kullanılmaz, ancak su buharı kullanılır. Bu sebzeleri biraz gevrek tutar ve besin zenginliklerini korur. İlgili cihaz işlevleri bireysel hazırlığa izin verir.

Neyse ki, 19 1u yatay kablo düzenleyici sadece kapı kapalıyken çalıştırılabilir. Bu, çocukların doğrudan yaralanmasını engeller. Ancak, mikrodalgadaki veya mikrodalga fırının içindeki öğeler yok edilebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku