2 el askılık

★★★★☆

En inanılmaz 2 el askılık teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 el askılık?

Tip Sobaları kullanın Temel olarak, geleneksel bir soba ile mikrodalgada ısıttığınız tüm yemekleri hazırlayabilirsiniz. İndüksiyon ocakları özellikle çok hızlı ısıtma süreleri sunar. Bununla birlikte dezavantaj, bu durumda, artıkların mikrodalga fırında olduğu bir tencereye ihtiyacınız olmasıdır. doğrudan pikap üzerine yerleştirilebilir. Kızılötesi fırın mikrodalga için özellikle ciddi bir alternatiftir. Yemek yapabilir, ısınabilir, kızarabilir ve hatta ızgara yapabilirsiniz. Bu fırınlar çok hızlı ısınır ve sabit bir sıcaklık sağlar. Ayrıca küçük ve kompakttırlar, bu yüzden hemen hemen her mutfağa kurulum için uygundurlar. Vapurlar Mikrodalga gibi vapurlar da hızlı ve yumuşak ısıtma için uygundur. Bu cihazlar önemli ölçüde daha büyük olduğundan, aynı anda birkaç plakayı ısıtabilirsiniz. Büyük iç hacimden yararlanabilmenize rağmen, vapur mikrodalgadan çok daha pahalı ve biraz daha karmaşıktır. 2 el askılık göre, yaygın olarak kullanılan bir mutfak cihazıdır ve her mutfağın temel ekipmanının bir parçasıdır. Solo mikrodalga yardımıyla hızlı ve nazikçe ısınabilir, yiyecekleri ısıtabilir ve çözebilirsiniz. Mikrodalga sadece çabadan değil, aynı zamanda çok fazla zaman kazandırır, bu da işyerinde uzun bir günün ardından özellikle önemlidir.

Böylece hangi mikrodalga fırının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Watt değerine ek olarak, ızgara ve sıcak hava gibi ek işlevler de önemli bir rol oynar. Bunlar karşılaştırdığımız modeller:

Fırçalama sırasında rulolar birlikte sarkar. Bu sorun yumurta ve sütün. doğrudan buzdolabından çık. Sıvı çok soğuksa, rulolar birlikte sarkmayı sever.

Stuttgart merkezli bir başka 2 el askılık de Bauknecht. Üretimi yurtdışında gerçekleşen şirket, ev aletlerinin önde gelen üreticilerinden biriydi.

Temizlemesi kolay: İç mekandaki Kolay Temizlenmiş boya, temizlik çocuğunun oyununu yapar. Seramik zemin nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.

Yumurtalar bile bir su banyosunda mikrodalgada kaynatılabilir. Sabahları kahvaltı yumurtanızı daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayamazsınız. Çalar saat zamanında çalmadıysa ve kahvaltı için neredeyse hiç zaman kalmadıysa, mikrodalga görevdeyken ve kahvaltı yumurtası birkaç saniye içinde pişirildiğinde mutlu olursunuz. Günümüzün yoğun günlük yaşamında, yiyecek ve yiyeceklerin hızlı ve karmaşık olmayan hazırlanması basitçe bir zorunluluk haline gelmiştir. mikrodalga burada devreye giriyor. Çünkü onunla, taze sebzeler bile tam olarak bahçe torbası ve torbada pişirilebilir ve hazırlanabilir. Az çaba ile, mikrodalgada hızlı ve sağlıklı bir şekilde pişirebilirsiniz ... aynı anda birkaç kesici uç bile. Günümüzde mikrodalga, buhar pişirme, ızgara veya fırın gibi çok sayıda ek işleve sahip olduğundan, küçük ev aletleri için her tarif kolaydır.

Kombine fırın veya mikrodalga fırın, fırın ve mikrodalga fırının birleşimidir. Bu nedenle mutfağınızda pişirme, ızgara ve ısıtma için sadece bir cihaza ihtiyacınız var. ... Prensip olarak, aynı şeyi yapabilirler, ancak kombi fırın fırın fonksiyonlarına odaklanırken, kombinasyon mikrodalga 2 el askılık odaklanır ...

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku