2 el masa takımı

★★★★☆

En inanılmaz 2 el masa takımı teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 el masa takımı?

İster 2 el masa takımı, ister kombi mikrodalga ister sıcak hava içeren bir mikrodalga seçin, otomatik programlar, güç tüketimi ve ek işlevler için ipuçları ve püf noktaları sunuyoruz.

Aşağıda sunulan ürün şu anda mevcut değildir, bu yüzden geçici olarak sizin için benzer özelliklere sahip alternatif bir ürünle değiştirdik. Bir sorun bildirin.

Özel bir özellik patentli Crisp işlevidir. Aşağıdan yiyeceğe büyük ısı veren özel bir taban kullanılır. Bu, yemeği güzel ve gevrek yapar, ör. Tavuk bacakları, ekmek, pizza ve hatta patates kızartması. Gevrek plaka genellikle aksesuarlara zaten dahildir ve ayrı olarak satın alınması gerekmez.

Sıcak hava ve ızgaralı bir mikrodalga tüm elektronik mağazalarında ve çevrimiçi perakende satışlarda bulunabilir. Çoğu 2 el masa takımı aşağıdaki çevrimiçi mağazalar aracılığıyla satılmaktadır: Mikrodalgada güveç ve pizza gibi gevrek ve altın kahverengi yemekler yapmak veya sabahları rahatça rulolarınızı pişirmek istiyorsanız, bir mikrodalgaya daha yakından bakmalısınız. sıcak hava ve ızgara ile. Geleneksel fırına gerçek bir alternatiftir ve daha enerji tasarruflu ve daha küçüktür, böylece her mutfağa sığarlar.

Mayleen bizim kelime hokkabazımız ve her zaman sloganı ile çalışma tipinde: asıl şey hareket etmesidir! Beden, aynı zamanda kalp. Bir foodie ve moda aşığı olarak, her zaman sizin için en trend yaşam tarzı trendlerini arıyor.

Bağlantı kopyalanan patatesler bir mikrodalgada birçok farklı şekilde hazırlanabilir. Ceket patatesleri, soyulmuş patatesler ve hatta patates cipsi olsun, bir mikrodalga yeterlidir. Tabii ki, onları farklı şekilde hazırlamalısınız.

Daha fazla bilgi Evde küçük çocuklarınız varsa, kesinlikle çocuk korumalı bir model kullanmalısınız. Bu, mikrodalga fırının artık açılamayacağı ve muhtemelen uygun olmayan içeriklerle ısıtılamayacağı anlamına gelir. Her şeyden önce, oldukça ucuz 2 el masa takımı genellikle çocuk koruma ile donatılmamıştır ve bu nedenle sadece çocuksuz bir ev için uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku