2 el sıra masa

★★★★☆

En inanılmaz 2 el sıra masa teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 el sıra masa?

Mikrodalga, yiyecekleri hızlı ve az enerji tüketimi ile ısıtabilen, ancak aynı zamanda pişirebilen pratik bir ev cihazıdır. Gıdalarda bulunan su moleküllerini titreştiren ve böylece etkili bir şekilde ısıtan 2 el sıra masa ile çalışır. Çoğu durumda bir ızgara gerekli değildir, bu nedenle ticarette ızgara işlevi olmayan birçok model bulacaksınız. Her ikinizi de burada tanıtmak istediğimiz yerleşik cihazlar ile bağımsız cihazlar arasında bir ayrım yapılmalıdır.

Anlaşılabilir çalışma: Dijital ekrandaki semboller ve piktogramlar mikrodalga fırının çalışmasını kolaylaştırır. Ekran kapıya açıkça ve görsel olarak akıllıca entegre edilmiştir.

Anlaşılabilir çalışma: Dijital ekrandaki semboller ve piktogramlar mikrodalga fırının çalışmasını kolaylaştırır. Ekran kapıya açıkça ve görsel olarak akıllıca entegre edilmiştir.

Lezzetli gratenler, ızgara tavuk veya diğer ızgara spesiyaliteleri bu varyantla sorun değil. Izgara ve sıcak hava ile çok yönlü bir mikrodalga seçebilirsiniz. Izgara sayesinde, farklı yemekler hazırlamanızı sağlar. Genellikle ızgara işlevini ve mikrodalga fırını ayrı ayrı veya birlikte kullanabilirsiniz. 2 el sıra masa ile birlikte, yemekler daha hızlı pişirilir ve ızgara hassas bir kabuk sağlar.

Bununla birlikte, performans için de sınırlar vardır. Örneğin, ürünlerdeki farklı sıcaklık dağılımı nedeniyle, salmonella veya listeria gibi patojenlerin öldürülmesi söz konusu olduğunda, bebek maması veya yumurta veya kümes hayvanları gibi hassas gıdaların hazırlanması sorunludur. Sobayı burada kullanmak bazen daha mantıklı olabilir.

Hangisinin size gerçekten uygun olduğunu bilmeniz için kendinize birkaç basit soru sormalısınız. Çünkü kendinizi bir mikrodalgaya tedavi etmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler vardır. Hangi markayı seçtiğiniz önemli değil, işlevler çok daha fazla sayılıyor.

2 el sıra masa, pikap olmadan tamamen yenidir. İnvertör teknolojisi ve sıcak hava fonksiyonları sayesinde, diğer şeylerin yanı sıra, artık gerekli değildir. Bu aynı zamanda bir pikap olmadan, işlerin biraz daha pahalı olduğu, ancak aynı zamanda iyi donanımlı olduğu anlamına gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku