2 el tv ünitesi fiyatları

★★★★☆

En inanılmaz 2 el tv ünitesi fiyatları teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 el tv ünitesi fiyatları?

Herhangi bir yer vermek istemiyorsanız, uygun bir braketi duvara vidalayabilir ve mikrodalga fırını buraya takabilirsiniz. Alt yapı için bazı cihazlar geliştirilmiştir: Bunlar doğrudan mutfak dolaplarına vidalanır. Bu şekilde, zemin alanı da korunur, ancak mikrodalga fırının yeri ve duvara montaj için tanımlanır. Izgaralı 2 el tv ünitesi fiyatları mutfak dolaplarına entegre edilmiştir. Bunun için genellikle bir üst dolap veya yüksek dolap kullanılır. Mutfak uzmanları, ısıtma cihazlarının aynı bölgede olması için mikrodalga fırının yanına yerleştirilmesini önerir.

Plakayı takın ve düğmeye basın: Yiyecekleri mikrodalga ile ısıtmak için daha fazlasını yapmanız gerekmez. Ancak pratik mutfak yardımcıları çok daha fazlasını yapabilir. Farklı işlevlere sahip beş cihaz sunuyoruz.

Mikrodalgayı karavan, bahçe kulübesi veya dairede kullanmak istiyorsanız, küçük cihaz süper pratiktir. Taşınması kolaydır ve az yer kaplar.

Pizza, Almanya'nın en popüler yemeklerinden biri olduğu için, çok sayıda üretici tepki gösterdi ve giderek pizza fonksiyonlu bir mikrodalga kullanıyor. Bu cihazlar, pizza pişirmenin özel gereksinimlerine yanıt veren bir pizza ön ayarına (program) sahiptir. Pizza fonksiyonlu 2 el tv ünitesi fiyatları genellikle pizza tabağı, pizza tepsisi veya pizza taşı gibi çeşitli aksesuarlarla donatılmıştır, bu da pizza tabanını özellikle gevrek ve gevrek hale getirerek pişirme sonucunu tekrar iyileştirir.

Tipik işlevlerine ek olarak sıcak hava fonksiyonlarına sahip bir mikrodalgadır. Bu sıcak hava fonksiyonu kullanıcının cihazı fırın olarak kullanmasını sağlar.

Fonksiyonlar: Her mikrodalga istenen yiyeceği ısıtır ve hafifçe çözer (sıcak / çözdür). Cihazın ızgara fonksiyonu varsa, pizza ve tavuk hazırlanabilir. Cihazda sadece basit değil, çift ızgara varsa, aşağıda ek bir ısıtma elemanı (ızgara) bulacaksınız. Geleneksel fırın olmadan yapmak istiyorsanız, mikrodalga fırının sıcak hava veya sirkülasyon havası fonksiyonuna (sıcak / sirkülasyon havası) sahip olduğundan emin olun. Hala nispeten yeni ve nadir buhar garantili özelliklerdir. Hazırlık burada vitamin dostu bir şekilde (buhar ocağı) yapılır.

Genellikle, fırınlı bir mikrodalga sıcak hava ile çalışabilen bir mikrodalga sağlar. Yiyecekler sadece 2 el tv ünitesi fiyatları tarafından değil, sıcak hava ile ısıtılır. Bu, önce büyük fırını açmak zorunda kalmadan pizza pişirmeyi çok kolaylaştırır. Fırınlı bir mikrodalga satın almak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok işlev ve model vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku