2 kapaklı 4 raflı ayakkabılık

★★★★☆

En inanılmaz 2 kapaklı 4 raflı ayakkabılık teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 kapaklı 4 raflı ayakkabılık?

2 kapaklı 4 raflı ayakkabılık duvarları ve kapıları genellikle metalden veya. Delikli sac metal, böylece elektromanyetik dalgalar veya kısacası sadece iç kısımda kalır. Ayrıca, Magnetron, kapı açılır açılmaz otomatik olarak kapatılacak şekilde çalışır.

Diğer şeylerin yanı sıra, bu tür bir satın alma için ilgili kapasite önemlidir. Bu sadece pişirme alanını değil, aynı zamanda pikapın boyutunu da etkiler. Cihazlar çok küçükse, dondurulmuş pizza için yeterli alan olmayabilir. Sonuç olarak, pizza mikrodalgada dönemez, bu da iyi bir pişirme sonucu üretmez.

Fırçalama sırasında rulolar birlikte sarkar. Bu sorun yumurta ve sütün. doğrudan buzdolabından çık. Sıvı çok soğuksa, rulolar birlikte sarkmayı sever.

Çok sayıda 2 kapaklı 4 raflı ayakkabılık, Stiftung Warentest tarafından test edilir. Birçok alıcı Stiftung Warentest'in değerlendirmesini kararları için kullanır ve bu nedenle sonuçlar özellikle markalar için büyük önem taşır.

İç mekanın temizlenmesi de benzer şekilde basittir. Hafif kirlenme, nemli bir bez ve muhtemelen. yağ kalıntılarını gidermek için hafif bir deterjan.

Bununla birlikte, boyut sadece iç hacimden türetilmemelidir. İç kısımdaki boyutları da dikkate almak önemlidir. Yükseklik genellikle kritik değildir. Bununla birlikte, plaka mikrodalgaya da sığmalıdır. Bu nedenle, iç mekandaki genişlik ve derinlik dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde yemekler mikrodalgaya sığmaz veya plaka serbestçe dönemez. Bu özellikle pizza için önemlidir.

Mikrodalga ile yiyecekleri ısıtmak ocaktan çok daha hızlıdır. Ayrıca, mikrodalgadaki yiyecekler yanamaz. Izgara ve konveksiyonlu modern 2 kapaklı 4 raflı ayakkabılık, küçük evlerde fırının yerini alabilir ve ayrıca kek veya ızgara tavukları pişirebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku