2 katlı orta sehpa

★★★★☆

En inanılmaz 2 katlı orta sehpa teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 katlı orta sehpa?

2022 testinde test edilen ızgaralı 2 katlı orta sehpa, mutfak perakende, mobilya mağazası veya elektronik mağazasından satın alınabilir. Burada genellikle en önemli ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi sağlayabilecek yetkin bir uzman satıcı bulmalısınız. Çevrimiçi araştırma, doğrudan irtibat kişisi olmadan yapılsa bile biraz daha kolay ve her şeyden önce daha uygundur. Bireyin kesin açıklamaları ve spesifik özellikler hızlı bir şekilde bulunabilir: Bazen okuyacak çok şeyiniz olsa bile burada hata mümkün değildir. Bunun için, alıcılar önceden bir ızgara ile çeşitli olanlara çok fazla girdi alırlar.

Mikrodalgada kontrol paneli, ekran alanı ve kapı bulunan bir ön kısım vardır. Kontrol panelinde dokunmatik arayüz, düğmeler veya döner seçici bulunur. Bu işlem daha sezgisel olduğu için eğilim giderek dokunma yüzeyine doğru gidiyor. Ekran ağırlıklı olarak LED veya TFT'dir. Genellikle gösterdiklerini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Genellikle zamanı ve çalışırken, yemeğinizin ne kadar süreceğini ve hangi seviyede sıcak olacağını gösterir.

Bu hizmetlerden hangisinin yerleşik mikrodalga fırınına bağlı olduğuna bağlı olarak, her türlü yiyeceğin daha kapsamlı bir şekilde hazırlanması kullanılabilir. Bazı ürünler ayrıca ızgara veya raf gibi çeşitli ekstralara sahiptir. Bu sadece ızgara yapmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda birkaç tabak veya tencereyi aynı anda üst üste ısıtmayı da mümkün kılar.

Altında inşa edilebilen küçük 2 katlı orta sehpa, alt yapıya sahip bağımsız mini'den daha fazla alan tasarrufu yapma avantajına sahiptir, mini mutfağa asarak entegre edilir. Serbest duran mini mikrodalga fırının aksine, bu önemli ölçüde daha fazla alan tasarrufu sağlar. Bunlar kamp gezileri veya ulaşım için daha az uygundur.

Pişirme fonksiyonu: Rulolardan Hawaii'ye kadar güveçte, en sevdiğiniz yemekleri mikrodalgada istenen bronzluğa kadar birkaç dakika içinde pişirebilirsiniz. Birçok cihazda pizzanın her taraftan sıcak hava ile pişirildiği bir pizza programı da vardır.

Daha fazla bilgi Mutfağınız için ızgara olmadan yeni bir mikrodalga satın almak istiyorsanız, aşağıdaki üreticiler ve markalarla doğru olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Izgara testi veya karşılaştırması olmayan mikrodalgada bile, bunlar genellikle ön yerlerde bulunabilir, böylece iyi bir satın alma kararı alırsınız.

Ucuz 2 katlı orta sehpa? Sahip olabilir misin! OTTO serisinde en iyi fiyata geniş bir üst cihaz yelpazesi bulacaksınız. Pişirme, buharlama, buharlama veya ızgara - mutlak çok yönlüdür. Hangi marka üreticilerini tercih ederseniz edin, Hansa, Privileg, Samsung veya Bauknecht olsun - bunlar ve daha fazlası satış alanımızda temsil edilmektedir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku