2018 yataş yatak fiyatları

★★★★☆

En inanılmaz 2018 yataş yatak fiyatları teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2018 yataş yatak fiyatları?

Daha fazla bilgi Kural olarak, basit 2018 yataş yatak fiyatları çok fazla fonksiyonla donatılmamıştır. Isıtma, çözülme ve muhtemelen gibi işlevler. Buhar iplikleri birçok modelde mevcuttur. Hepsi tam dakika sayısını ayarlamanızı sağlayan bir zamanlayıcı sunar. Ayrıca, bazı modellerde bir bellek işlevi de vardır, bu sayede belirli pişirme sürelerini yalnızca bir kez ayarlamanız gerekir. Sıcak hava fonksiyonu da pratiktir, bu sayede mikrodalga önceden ısıtılır, bu da pişirme süresini önemli ölçüde kısaltır ve ayrıca yemeklere hafif bir bronzluk verir.

Ayrıca, dahili fırın, dokunmatik çalışma ve kolay kullanım için tıkaçlara sahip bir LC ekran ile donatılmıştır. Her türlü ısıtma ve sıcaklık bir bakışta görülebilir. Fırında ayrıca otomatik bir start-stop sistemi ve çalışma süresi aşılır aşılmaz otomatik bir kapatma bulunur.

Bu işlev artık birçok cihaza dahil edilmiştir ve genellikle fiyatta büyük bir fark yaratmaz. Izgara işlevi gibi, pizza paketlemek için sıcak hava da kullanabilirsiniz.

Mini 2018 yataş yatak fiyatları artık çeşitli kapsamlı işlevlere sahip. Tek ve çift ızgarada farklılık gösteren ızgara fonksiyonlu kombinasyon modelleri, konveksiyon fonksiyonlu Mini de vardır. Buhar pişirme fonksiyonu ile yemeğinizi hazırlayabileceğiniz Mini de vardır. Isınma ve çözülmenin standart işlevleri de Mini'ye entegre edilmiştir.

Ruloları kızartın / kızartın / ızgara yapın. Birçoğunuz kullanmadan önce çörekler kızartın veya kesilmiş yüzeyleri kısaca ızgara yapın. Bunu yapabilirsiniz, ancak daha iyidir: kesilmiş çöreklerin kesilmiş yüzeylerini biraz tereyağı olan bir tavaya kısaca koyun ve sonra altın kahverengiye kadar kızartın. Tadı harika ve çörekler daha da kararlı.

Buna göre, yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtmak veya dondurulmuş yiyecekleri çözmek istiyorsanız arzu edilir. Fırını ve sobayı da tamamen değiştirebilirsiniz. Böylece ızgara, fırın, buhar aşçısı ve çok daha fazlasını yapabilir - mutfakta ihtiyaç duyulan her şey.

Daha önce de belirtildiği gibi, hantal ısınmak gerekli olmadığından, kullanılan enerji sadece yiyecekleri ısıtmak için çok daha iyi kullanılır. Bu enerji tasarrufu sağlar. Bu hem ortam hem de cüzdanınızdır. Kolay kurulum Çoğu 2018 yataş yatak fiyatları bağımsız olarak çalıştırılır. Cihaz sadece sabit bir yüzeye yerleştirilmelidir ve zaten kullanıma hazırdır. Öte yandan, bir fırın ilk önce mini mutfağa özenle monte edilmeli ve kablolanmalıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku