2x2 yatak

★★★★☆

En inanılmaz 2x2 yatak teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2x2 yatak?

Sonunda ne tür seçerseniz seçin, bir mikrodalga neredeyse vazgeçilmez bir mutfak cihazı haline geldi. Birkaç dakika içinde bulaşıkları ısıtabilir ve servis edebilirsiniz. 2x2 yatak ayrıca çözülme için idealdir. Serbest veya kalıcı olarak kurulmuş olmasına bakılmaksızın, bir mikrodalga fırının hizmetleri olmadan kesinlikle yapmak istemeyeceksiniz. Şimdi bildiğiniz gibi, bağımsız bir varyant ve bir mikrodalga için mini mutfağa kalıcı olarak monte edilen bir mikrodalga var. Farklılıklar işlev alanında daha azdır, bunun yerine iki model optik olarak farklılık gösterir. Yeterli alana sahip büyük bir mutfağa sahipler, daha sonra çoğu durumda ve finansal açıdan bağımsız bir mikrodalga tavsiye edilir. Böyle bir mikrodalga geniş bir mutfakta çok şık görünüyor ve ayrıca çok geniş bir seçim var. Bağımsız bir mikrodalga ile aşağıdaki avantajların keyfini çıkarın:

Fiyat açısından, daha büyük cihazlara kıyasla bir şey kaydedilebilir. Bununla birlikte, mikrodalga özellikle küçük olacaksa, üretici ek ücret talep edebilir. Burada daha kesin bir karşılaştırma yapılması faydalı olacaktır.

Design Plus serisinin kombinasyon cihazı, okunması kolay bir ekranın entegre edildiği tamamen yansıtılmış parlak bir kapı ile kullanılır. Net şekillere sahip fütüristik tasarım, herhangi bir modern mutfağa harika bir şekilde uyar ve optik bir vurgu. Temizlenmesi kolay çerçevenin fırçalanmış paslanmaz çeliği, özellikle ayna camını aşamalandırır.

Izgaralı 2x2 yatak, bir ızgara ile donatılmış kombine cihazlardır. Bu, cihazın boyutunu etkilemeden uygulama alanını genişletir. Buna göre, ızgarası olanlar için çok az alana ihtiyaç vardır.

Muhafazanın boyutları nispeten kompakttır. Mikrodalganın mutfakta kurulup kurulmayacağına veya bir dolaba entegre edilip edilmeyeceğine karar verin. Mutfağınızın ne kadar alan sunduğunu ve mikrodalga fırının nasıl açıldığını bilmek önemlidir. Alt tarafta kapı durdurucu olan bazı modeller var. Kapı, klasik bir fırın gibi öne açılır. Bu tür modeller kurulum için idealdir ve özel bir çerçeve ile birlikte gelir. Diğer cihazların kapı durağı sağda veya soldadır ve ayakları serbest duran bir varyant olarak kaymaz olmalıdır. Veya çalışma yüzeyinde yer kaplamaması için mikrodalga için bir duvar braketi seçebilirsiniz.

Tüm bu farklılıklar nedeniyle, tüm istek ve fikirleri karşılayan yerleşik mikrodalga fırını doğrudan seçmek her zaman kolay değildir. Aksine, ilgilenenler tüm bu ürünleri karşılaştırmak için çok zaman harcamak zorundadır.

Geleneksel vapurlarla karşılaştırıldığında, 2x2 yatak bu ek fonksiyonla nispeten küçük bir pişirme alanına sahiptir. Cihaza bağlı olarak, bazen büyük bir vapurla karşılaştırıldığında kapasitenin sadece üçte biri.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku