3 boyutlu dolap

★★★★☆

En inanılmaz 3 boyutlu dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 3 boyutlu dolap?

Modele bağlı olarak, 3 boyutlu dolap fırınları genellikle dört ila on bir güç seviyesine sahiptir, böylece watt istendiği gibi ayarlanabilir. Bazı cihazlar, pişirme süresinin tam güçte sadece yarım dakika olduğu hızlı bir başlatma fonksiyonuna da sahiptir.

Doğru mikrodalga, mutfak ekipmanınıza tasarım açısından uyacaktır. Ayrıca şeffaf bir kapı ve iyi bir iç aydınlatma ile karakterize edilecektir. Bu, bazı yemeklerin hazırlık sürecinin görsel kontrolü için gereklidir. Bunu gerektirmeyen yemekler için, uygun mikrodalga, etkinleştirilmiş program sona erdikten sonra cihazın otomatik olarak kapatılmasını sağlar. Söz konusu zamanda mutfakta olmasanız bile bu konuda bilgilendirilmeniz için bir pipston var. Ve doğru mikrodalga fırını korumak kesinlikle sizin için bir sorun değil.

En son modellerden bazıları akıllı bir Alexa hoparlör üzerinde ses kontrolüne bile sahip! Sizin için doğru mikrodalga fırını seçmek, bütçenize uygun bir pakette ve mutfağınıza uygun bir pakette ihtiyacınız olan şeyi - faydalı bulduğunuz performans, kapasite ve özelliklerle - seçmek anlamına gelir.

Dikkatli, sıcak! 3 boyutlu dolap genellikle sadece yiyecekleri ısıtmak ve çözmek için kullanılır. Bazen çok daha fazlasını yapabilirler. Sıcak hava, ızgara ve pizza işlevi bile sunuyoruz! Tanınmış üreticilerin modelleri farklı renklerde ve farklı pişirme alanı boyutlarında mevcuttur. Farklı çalışma türlerini unutmamak için - örneğin döner anahtar veya dokunmatik kontrol ekranı ile. Sağlayıcıya bağlı olarak, otomatik programlar ile gıda hazırlama daha kolay hale getirilir.

Evinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, dahili modellerde geçerli olmayan mikrodalga fırının boyutunu seçebilirsiniz. Yerleşik dolabınızın koşullarına göre seçim yapmak zorunda değilsiniz, bunun yerine ihtiyacınız çok önemlidir. Tek bir ev için daha basit ve küçük bir model satın alabilirken, büyük modeller daha büyük aileler için daha uygundur.

Plastik tabaklar - Plastik tabaklar mikrodalgada gelişigüzel olmamalı, en iyi üretici tarafından ilgili sembol veya etiketle etiketlenmelidir. Aksi takdirde, yemekler yüksek sıcaklık nedeniyle deforme olabilir ve gıdanın tadı ve kokusu üzerinde bir etkiye sahiptir.

Izgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerModern 3 boyutlu dolap, ızgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerle parlar. Bu size mikrodalga ile yemek pişirmek için birçok fırsat verir. Yeterince büyük bir sıcak hava mikrodalga, klasik bir fırının yerini bile alabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku