3 kademeli beşik

★★★★☆

En inanılmaz 3 kademeli beşik teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 3 kademeli beşik?

Döner tabla, mikrodalga fırının içinde yiyeceklerin ve (sıcak) içeceklerin eşit şekilde ısıtılmasını sağlayan bir bağlantı sunar. Modern 3 kademeli beşik önemli bir özelliği, bu pikapın kaldırılabilmesidir. Izgara fonksiyonlu bazılarının da bir ızgarası vardır. Bu, et, balık veya sebzeleri pişirme alanına yüksek bir konumda yerleştirme ve böylece çok daha eşit bir şekilde kavurma imkanı sunar. Bununla birlikte, pikapın boyutu sadece pişirme alanının büyüklüğü ile ilgilidir. Döner tablaya kılavuz değeri: Çıkarılabilir olmalı, ızgara ızgara ızgara ekipmanı da ekleyin

Fiyat açısından, daha büyük cihazlara kıyasla bir şey kaydedilebilir. Bununla birlikte, mikrodalga özellikle küçük olacaksa, üretici ek ücret talep edebilir. Burada daha kesin bir karşılaştırma yapılması faydalı olacaktır.

ByThorsten BrandenburgHamburgerbrötchen - mükemmel burger için mükemmel burger çörekler gerekir! Benim için çörek, burgerdeki iyi sığır eti kadar önemlidir. Uzun zamandır mükemmel çörek arıyordum. Zaten çok sayıda tarif denedim, pişirdim, değiştirdim ve tekrar attım. Ancak sonuçta buldum: mükemmel hamburger rulosu!

Izgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerModern 3 kademeli beşik, ızgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerle parlar. Bu size mikrodalga ile yemek pişirmek için birçok fırsat verir. Yeterince büyük bir sıcak hava mikrodalga, klasik bir fırının yerini bile alabilir.

Dijital kontrol panellerinde ise döner kontroller değil, sensör düğmeleri vardır. Bunlar çok hassas bir ayar sağlar. Örneğin, pişirme süresi ikinciye ayarlanabilir.

Akıllı sensör teknolojisi ile donatılmış fırın, sıcaklık ayarını otomatik olarak belirler. Yiyecek tarafından üretilen buharı tanır, bu da düzgün bir şekilde pişene kadar sıcaklığı arttırmayı veya düşürmeyi kolaylaştırır. Manuel olarak test etmeniz gerekmekle birlikte, özel ayarlar yalnızca deneyimli profesyoneller için kullanışlıdır. Diğerleri, renkli ürünlerin önceden tanımlanmış sensör tabanlı çözümünü kullanabilir.

İnvertör teknolojisi, mikrodalga fırının performansını sürekli olarak, yani doğrusal olarak düzenler. Bu, pişirme malzemesini daha eşit ve nazik bir şekilde ısıtmayı mümkün kılar. Bu en iyi yiyeceklerin tadını korur. İnvertör teknolojisine sahip 3 kademeli beşik, birkaç ısı seviyesine izin verir ve istenen sıcaklığı korur. Ve bu, ısıtılacak yiyecekleri korur, çünkü ona göre özel olarak hazırlanmış watt bilgilerini seçebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku