3 kapılı beyaz dolap

★★★★☆

En inanılmaz 3 kapılı beyaz dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 3 kapılı beyaz dolap?

3 kapılı beyaz dolap içi genellikle paslanmaz çelikten yapılmıştır, ancak bazı istisnai durumlarda seramik emaye kullanan üreticiler de vardır. Paslanmaz çelik cihaza yüksek kaliteli bir görünüm verirken, seramik kaplama antibakteriyel özellikleri nedeniyle daha hijyeniktir. Seramik kaplamanın temizlenmesi de daha kolaydır. Seramik mikrodalga kararı amaca yönelik olsa da, paslanmaz çelik iç mekana sahip bir mikrodalga kararı büyük ölçüde bir tasarım kararıdır. Bununla birlikte, sadece pişirme alanının seramik bir emaye ile sağlandığı, ancak gövdesi hala yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış olanlar da vardır.

Severin mikrodalga, zarif tasarımı ile de puan alabilir. Paslanmaz çelik uygulamalara sahip lake plastik bir gövdeye sahiptir. iç aydınlatmalı lake pişirme odası. Yüksek kaliteli işlenmiş modelin nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır. Temizlik için pikapı da çıkarabilirsiniz.

Ayrıca, sadece bir fırında ayarlayabileceğiniz bazı tarifler için üst / alt ısıya ihtiyacınız vardır. Ev yapımı pizza gibi bazı yemekler de bir teneke üzerinde hazırlanmalıdır.

Panasonic ve Samsung modelleri de ikna edicidir. Çok sayıda otomatik program, ayrıntılı bahçe masaları ve tarifler sağlarlar. Üretici Micromaxx gart'ın fiyat performansı kazananı ve aynı zamanda mükemmel bir şekilde ısınır. Tek dezavantaj: otomatik işlev yalnızca ara sıra iyi çalışır. Güvenlik, Stiftung Warentest için her zaman en önemli önceliktir. Bu nedenle, tüm cihazlar bir patatesin parlaması için yapıldığı bir güvenlik testinden geçmek zorunda kaldı. İyi haber: Tüm 3 kapılı beyaz dolap testi geçer ve ne alevler ne de dışarıya nüfuz eder.

Design Plus serisinin kombinasyon cihazı, okunması kolay bir ekranın entegre edildiği tamamen yansıtılmış parlak bir kapı ile kullanılır. Net şekillere sahip fütüristik tasarım, herhangi bir modern mutfağa harika bir şekilde uyar ve optik bir vurgu. Temizlenmesi kolay çerçevenin fırçalanmış paslanmaz çeliği, özellikle ayna camını aşamalandırır.

Izgara plakası olmayan bir mikrodalga temizlenmesi kolaydır, ızgaralı bir mikrodalga daha karmaşık olabilir. Maruz kalan ızgara elemanlarına dikkat edin, bunlar tamamen soğutulmalı ve unutmamalıdır: fişi çekin!

Nasıl çalıştığı ile ilgili olarak, isteklerinize çok dikkat etmelisiniz. Mikrodalgayı sadece ısıtmak için kullanmak istiyorsanız, inverter teknolojisi olmadan ucuz bir model seçebilirsiniz. Ancak yemek pişirmek ve pişirmek istiyorsanız, modern cihazlarla iyi bir şekilde tavsiye edilir. Bununla birlikte, ızgara veya sıcak hava içermeyen 3 kapılı beyaz dolap, bronzlaşma reaksiyonu için sıcaklıklardan yoksundur. Lezzetli kavrulmuş aromalara ve hoş bir bronzluğa ulaşmak istiyorsanız, ızgara ve sıcak hava içeren bir mikrodalga seçmelisiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku