3 kapılı çekmeceli gardırop

★★★★☆

En inanılmaz 3 kapılı çekmeceli gardırop teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 3 kapılı çekmeceli gardırop?

Birçok 3 kapılı çekmeceli gardırop bir veya iki ızgara modülü zaten kuruludur. Bu, ısının yukarıdan ve aşağıdan üretilmesini sağlar. Bu ızgara fonksiyonu daha sonra sadece kızılötesi ızgaraya veya kuvars ızgaraya ayrılır, böylece kızılötesi ile ısıtma daha eşit ve daha hızlıdır.

Design Plus serisinin kombinasyon cihazı, okunması kolay bir ekranın entegre edildiği tamamen yansıtılmış parlak bir kapı ile kullanılır. Net şekillere sahip fütüristik tasarım, herhangi bir modern mutfağa harika bir şekilde uyar ve optik bir vurgu. Temizlenmesi kolay çerçevenin fırçalanmış paslanmaz çeliği, özellikle ayna camını aşamalandırır.

Yıldırım hızlı ve karmaşık olmayan, tabağınızı mikrodalgada yiyecekle birlikte yerleştirir, gücü (watt) + süreyi ayarlarsınız ve kısa bir süre sonra sıcak yiyeceklerinizi masada tutarsınız.

Bu modellerin dezavantajı, sadece çok kaba ayarların mümkün olmasıdır. Bu 3 kapılı çekmeceli gardırop hassas pişirme veya kavurma için uygun değildir. Tam pişirme sürelerine uymak istiyorsanız, sizin için en iyi mikrodalga, dijital ekran veya sensör düğmelerine sahip olan mikrodalga fırındır.

Klasik pişirme yöntemi burada kullanılmaz, ancak su buharı kullanılır. Bu sebzeleri biraz gevrek tutar ve besin zenginliklerini korur. İlgili cihaz işlevleri bireysel hazırlığa izin verir.

Bellek işlevi: Mikrodalgada genellikle aynı ayarları kullanırsanız, bellek işlevini kullanabilirsiniz. Doğru performans, zaman ve ön ayar için bir düğmeye basmak yeterlidir. Çoğu cihazın yalnızca bellek depolama alanı vardır.

Watt-performans sembolleri hakkındaki bilgilere ek olarak, birçok 3 kapılı çekmeceli gardırop, bu hizmet kapsamında pişirme, çözülme ve pişirme işlemlerinde neyin mümkün olduğu ve bu hizmet kapsamında ne tür yiyeceklerin hazırlanabileceği hakkında bilgi içerir. B. Ortada sebzeler, et ve balık daha yüksekte.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku