3 katlı dolap

★★★★☆

En inanılmaz 3 katlı dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 3 katlı dolap?

Tüm kararlarda olduğu gibi, fiyat da küçük inşaatlarda 3 katlı dolap belirleyici bir rol oynamaktadır. Küçük olanlar genellikle daha büyük modellerden biraz daha ucuzdur. Ancak fark çok büyük değil.

T-online'a özel - Teufel, her zamankinden daha ucuz indirim koduna sahip kulaklıklar satıyor.T-online'da özel Severin'in bu ucuz modeli optik olarak bir tasarım ödülü kazanmıyor, ancak her şeye iyi, kaya gibi sağlam bir solo mikrodalga ihtiyacı sunuyor. Döner düğmeli klasik bir tasarımı tercih ediyorsanız ve yiyecekleri çözmek ve ısıtmak için sadece bir mikrodalgaya ihtiyacınız varsa, bu modelde yanlış gidemezsiniz.

Bir evirici mikrodalga satın almak istiyorsanız, birkaç faktörü göz önünde bulundurmalısınız. Rehberde en önemli soruları kısa cevaplarla bulacaksınız. Bu bölümü okuduktan sonra en önemli kilit noktaları, bir inverter mikrodalga hakkında özel olanı ve hangi avantajları sunduğunu bileceksiniz?

3 katlı dolap kullanıldıktan hemen sonra yiyecek sıçramaları bir ızgara ile çıkarılırsa, sert kurulamazlar. Bunun için bir kapak plakası, çok fazla sıçramanın cihazın iç duvarlarını kirletmemesini sağlar. Genel olarak, mikrofiber bez veya süngerle silmek mikrodalgadaki kalıntıları çıkarmak için yeterlidir. Genellikle bu tedavi ile temizlik maddeleri olmadan bile yapabilirsiniz. Sitrik meyve suyu ve sirke suyu yağ sıçramasına ve biraz zor kirlenmeye karşı yardımcı olur. Bu sıvı birkaç dakika ısıtılır, böylece buhar kabuklu kalıntıları yumuşatır. Daha sonra tortuları silmek daha kolaydır. Tekrarlanan buhar temizleme ve silme, özellikle zor kirlerden kurtulmaya yardımcı olur. Gerekirse, su ve sirke veya limon suyunun karıştırma oranı bir şekilde ayarlanabilir. Sirke ile temizlenirken gelişen koku genellikle çok hızlı bir şekilde tekrar uçar. Limon suyu doğrudan temizlik bezine veya süngere de yerleştirilebilir. Kir sadece sitrik asitle kaybolmakla kalmaz, aynı zamanda rahatsız edici kokular daha sonra fark edilmez. Temizlik maddelerini yalnızca bunun için açıkça uygun olan ızgaraya sahip olanlar için kullanmalısınız. Aksi takdirde malzeme acı çekebilir. İlgili etiketleme doğrudan temizlik ürünlerinde bulunabilir, diğer şeylerin yanı sıra birçok fırın spreyi onlar için uygundur. Bu pratik püskürtücülerin açıklamasında, olası kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Döner tabla ve kapak bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilir. Bu çıkarılabilir elemanlarla manuel temizlik de mümkündür. Izgara ile harici temizlik için nemli bir bez kullanılır. Bu, mutfakta oluşturulan tipik kir lekelerini giderir. Gerekirse, bunun için sadece berrak değil, aynı zamanda sabunlu bir su da kullanılır: yağlı izler de tamamen çıkarılabilir. Paslanmaz çelik cephesi olanlar için özel bir temizleyici kullanışlıdır. Bu hiçbir şerit bırakmaz, ancak asil bir parlaklık sağlar. Bakım etkisi mutfakta profesyonel bir izlenim bırakır.

Mikrodalganızı tezgahın altına inşa etmek veya hazır mutfağınıza entegre etmek istiyorsanız, önce kurulum için uygun bir model seçmelisiniz. Bununla havalandırmanın boyutları ve tipi doğru olmalıdır. Dolaşım veya ön havalandırma burada idealdir.

Her şey, bir mikrodalga fırını yalnızca ticari bir şekilde kullanırsanız, bir fırını veya ızgarayı onunla değiştirmeniz gerekmediğine bağlıdır. Bazı hanelerde - örneğin bir yurtta fırınsız çok küçük dairelerde - mikrodalga fırının da ızgara fonksiyonu ve hatta sıcak hava fonksiyonu olması çok yararlıdır.

Ses testi, hiçbir cihazın gerçekten sessizce çalışamayacağını gösterdi. Bununla birlikte, çok yüksek ve bu nedenle sinir bozucu bir cihaz da yoktur. Değerlendirmede hacim kriteri ağırlıklandırılmadı, ancak işlem yapıldı. Değerlendirme, cihazın gerekli olanı yapması için kaç tuşa basmanın gerekli olduğunu içeriyordu. Ortalama olarak, dört ila on tuşa basmak gerekir. Akıllı 3 katlı dolap de var. Bu cihazların çalışması neredeyse açıklayıcıdır. Pişirme işlemi sırasında, alıştıktan sonra artık kullanım talimatlarına göz atmanız gerekmeyecektir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku