3 katlı plastik raf

★★★★☆

En inanılmaz 3 katlı plastik raf teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 3 katlı plastik raf?

Normale ek olarak, sıcak hava ve ızgaralı 3 katlı plastik raf ayrıca bir sıcak hava üfleyici ve bir ızgara ile donatılmıştır. Bu yüzden rulo pişirmek için mükemmeldir. Ayrıca güveç pişirmek için çocuk oyuncağıdır. Izgara bulaşıkları daha gevrek hale getirir.

Avantajları Kombine bir mikrodalga ızgara fonksiyonuna sahipse, konveksiyon fonksiyonu genellikle de mevcuttur. Isıtma elemanları her iki uygulama için de kullanılabilir. Dolaşımdaki hava fonksiyonunu açarsanız, ısı bir fan aracılığıyla mikrodalgada eşit olarak dağıtılır.

Evinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, dahili modellerde geçerli olmayan mikrodalga fırının boyutunu seçebilirsiniz. Yerleşik dolabınızın koşullarına göre seçim yapmak zorunda değilsiniz, bunun yerine ihtiyacınız çok önemlidir. Tek bir ev için daha basit ve küçük bir model satın alabilirken, büyük modeller daha büyük aileler için daha uygundur.

Burada mikrodalga için de uygun bazı spreyler var. Temizlik ve temizlik maddelerinden de kaçınılmalıdır, ticari malzemelerde çok farklı malzeme olmasa bile 3 katlı plastik raf temizlemek için tasarlanmamıştır, kural olarak, en azından iç mekan pikaptan farklıdır ve çoğu zaman ikincisi bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir ve temizlenebilir. İki şeyi temizlemek için düzenli deterjan da önerilir.

Aşağıda sunulan ürün şu anda mevcut değildir, bu yüzden geçici olarak sizin için benzer özelliklere sahip alternatif bir ürünle değiştirdik. Bir sorun bildirin.

Fırınlar söz konusu olduğunda, enerji tüketimi enerji verimliliği sınıfı ve tüketilen kilowatt saat ile verilir. Enerji verimliliği sınıfı ile Mart 2022'den bu yana A +++ ile A + arasındaki eski sınıfların artık resmi olarak geçerli olmaması ve bunun A ile D arasında değişen yeni bir ölçeğe uyarlanması önemlidir. Bunun nedeni, şimdi A etiketini dört veya beş artı işaretiyle taşımak zorunda kalacak daha fazla enerji tasarruflu cihazların olmasıdır.

Mikrodalga yalnızca arızalı olmasına rağmen çalıştırırsanız zararlıdır. Bozulmamış 3 katlı plastik raf size zarar vermez çünkü radyasyon cihazdan kaçamaz. ısı üretir. Bir şey varsa, en iyi yanıklara maruz kalabilirsiniz. Cep telefonları veya WLAN dahil tüm ürünlerin yüksekliği için yasal düzenlemeler olduğundan, sağlam cihazlar kullandığınız sürece sağlığa verilen zarar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku