3 lü 2 li tekli koltuk takımı

★★★★☆

En inanılmaz 3 lü 2 li tekli koltuk takımı teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 3 lü 2 li tekli koltuk takımı?

Izgaralı 3 lü 2 li tekli koltuk takımı, makul bir özenle uzun süre işlevsel kalır. Her kullanımdan sonra kısa bir süre temizlenirlerse daha iyi görünürler. Kir izleri yerleştikten sonra, büyük bir temizlik işlemi yapılması gerekir. Bazılarının kendi kendini temizleme programı vardır, ancak bu sadece iç temizliğe yardımcı olur. Aşağıdaki bakım ipuçları, kullanıcıların mikrodalga fırını temiz tutmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Otomatik çözülme: Yiyecekleri çözmek için, kısa bir süre akan suyun altında tutun ve mikrodalgaya nemli koyun. Mikrodalga daha sonra suyu aralıklarla ısıtır. Bu, suyu ısıtır, daha sonra çözülmesi için daha fazla buz bekler ve sonra tekrar ısıtır.

Kullanılabilir alanda, yani bir mikrodalga fırının pişirme alanı, ör. mikrodalga fırının ısıtma elemanları çıkarılır. Çünkü mikrodalga fırının size yiyeceklerin hazırlanması için sunduğu alan sizin için önemlidir.

Bazı 3 lü 2 li tekli koltuk takımı çift ızgara bile var. Bu modellerin tabanına ikinci bir ısıtma bobini monte edilmiştir. Çift ızgara, klasik bir fırının üst ve alt ısısına benzer.

Hidroliz kullanarak fırının içini temizleyin. Üretici HumidClean işlevini çağırır. Bunu yapmak için fırına bir deterjan çözeltisi girin ve uygun programı seçin. Su buharı daha sonra kiri çözer. Fırını sadece bir bezle silmeniz gerekir.

Bauknecht'in mikrodalga fırınının daha küçük olması nedeniyle, rahatlık olmadan yapmak zorunda değilsiniz. Hızlı bir buz çözme fonksiyonu, bir kuvars ızgara ve hatta net bir işlevi vardır. Daha pürüzsüz sebzeleri unutun.

İnvertör teknolojisi: Yiyecekler sürekli performansla eşit ve nazikçe pişirilir. Ayrıca, teknolojinin ısınması daha hızlıdır ve 3 lü 2 li tekli koltuk takımı daha enerji tasarrufludur

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku