3 lü çekmece plastik

★★★★☆

En inanılmaz 3 lü çekmece plastik teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 3 lü çekmece plastik?

Birçok evde, mikrodalga popüler bir cihaz ve genellikle hazır yemekleri ısıtmak, dondurulmuş yiyecekleri çözmek ve yiyecekleri ısıtmak için kullanılan iyi bir mutfak asistanıdır. 3 lü çekmece plastik sunabileceği birçok avantaja rağmen, birçok çağdaş, mikrodalgaların kanıtlanmış dezavantajları olmamasına rağmen, zararlı radyasyona veya besinlerin yok edilmesine itiraf ediyor. Bununla birlikte, aşağıdaki tabloda, yemeklerinizi kolayca ısıtabilecek ve ısıtabilecek üç alternatif göstereceğiz.

Buradaki avantaj, elbette, hazırlanırken çözülmeyi beklemek için uzun bir zaman olmamasıdır. Ek olarak, buz çözme eşit bir şekilde gerçekleştirilir, böylece yiyecek içeride dışarıda olduğu kadar çabuk çözülür. Sonuçta, yerleşik mikrodalga sıvıları ısıtmak için de kullanılabilir. Örnek olarak, bir çay doğrudan mikrodalgada pişirilebilir. Ancak pişirme odasında sıcak çikolata veya ballı ılık süt hazırlamak da kolaydır. Bu işlev olumludur, çünkü kullanıcılara örneğin bir su ısıtıcısı kullanımını kaydeder.

Caso modelinin sunabileceği bazı harika özellikler var: fırın gibi, ekler çalışıldı ve pikap yerine içinde bir ızgara bulacaksınız. Düşük ısınma seramik bir plakadan pişirme alanına yayılır. Daha sonra, örneğin çorbanın iyi ısıtıldığı ısıtılması gereken plakayı yerleştirin. Tasarım nedeniyle iç mekanın düzgün bir şekilde temizlenmesi de avantajlıdır.

Normale ek olarak, sıcak hava ve ızgaralı 3 lü çekmece plastik ayrıca bir sıcak hava üfleyici ve bir ızgara ile donatılmıştır. Bu yüzden rulo pişirmek için mükemmeldir. Ayrıca güveç pişirmek için çocuk oyuncağıdır. Izgara bulaşıkları daha gevrek hale getirir.

Manyetronun performansı her zaman emilmesi gerektiğinden, ısıtılacak yiyeceklerde olduğu gibi, mikrodalga içerik olmadan açılmamalıdır. Bu cihaza hızla zarar verebilir, çünkü magnetronun arka yansımaları hiçbir yere kaydedilmez ve sıcak noktalardan üç boyutlu bir desen oluşturulur, bu da bunu sağlar, gıdaya farklı miktarlarda enerji salındığını, bu nedenle aşırı ısınma meydana gelebilir, bu da mikrodalga fırında zemindeki pikapı telafi eder, Bununla birlikte, gıdalar her zaman farklı bir su içeriğine sahiptir veya tuzlu yiyecekleri örn. B. yağlı yiyecekler. Ayrıca, sıçramaları önlemek için gıda koruma ile kaplıdır.

Şu anda USB bağlantılı mini mikrodalga yoktur. Heinzan şu anda böyle bir yeniliğin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. Alternatif olarak, mini mikrodalga fırını pilli veya pilli olarak da satın alabilirsiniz.

Grill Test 2022 içermeyen büyük 3 lü çekmece plastik ile sizin için en pratik solo mikrodalga fırını bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Büyük veya küçük, bağımsız veya yerleşik tamamen tercihlerinize bağlıdır. Farklı seçenekleri karşılaştırdık ve satın alma kararının mümkün olduğunca kolay olması için ilgili avantaj ve dezavantajları listeledik.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku