3 lü metal ayakkabılık

★★★★☆

3 lü metal ayakkabılık fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 3 lü metal ayakkabılık ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 3 lü metal ayakkabılık?

Küçük çocuklu aileler için güvenlik, operasyonel işlevler nedeniyle de önemli bir husustur. Burada özel çocuk koruması faydalıdır. Mikrodalga bu düğmeyle kilitlenebilir, böylece kapı yanlışlıkla açılamaz. Diğer işlevleri açmak veya değiştirmek artık mümkün değildir, çocuk korumasını etkinleştirdiyseniz: bu küçük çocuklar ve insanlar için ideal korumadır, teknolojiye aşina olmayanlar. Tasarımlarına bağlı olarak, ızgaralı 3 lü metal ayakkabılık çeşitli yerlere kurulabilir veya kurulabilir. Dolaşımlı veya ön havalandırmalı bir cihazsa, mutfak dolabına kurulum için uygundur. Diğer modellerin farklı tipte bir havalandırmaya ihtiyacı olabilir.

Daha fazla bilgi Mikrodalga (ör. B. Neff dahili mikrodalga) ışınlarla çalışır ve tüm malzemeler bu etkiden kurtulmaz. Porselen, cam ve çeşitli ısıya dayanıklı plastik tipler çok uygundur (not üreticisinin bilgileri). Mikrodalgada hiçbir koşulda alüminyum folyo (köpüklenme ve iltihaplanma riski) veya plastik film (erimiş) olamaz.

Dışarıda da düzenli temizlik ve bakıma dikkat etmelisiniz. Fettish parmak izleri paslanmaz çelik cephelerde açıkça görülebilir. Hafif bir deterjan kullanmak en iyisidir.

Mikrodalgayı monte edin ve bağlayın Mikrodalgayı ızgaraya takmak için bir yardımcıya da ihtiyacınız vardır. Bu, 3 lü metal ayakkabılık montaj plakasına asılmasını kolaylaştırır. Şimdi bağlantı kablosunu delikten geçiriyorsunuz ve mikrodalga fırını bağlıyorsunuz. Son olarak, cihaz kabinin alt tarafına ve gerekirse her şey düzleşene kadar yana vidalanır.

İstenen zamanlayıcıyı solo mikrodalgada ayarlamanın en kesin yolu dijital bir ekrandır. Burada tam olarak ayarladığınız dakikaları ve saniyeleri göreceksiniz. Cihazda sadece iki döner düğme varsa, yalnızca yaklaşık olarak istenen zamanı ayarlayabilirsiniz.

Hangi pişirme yöntemini tercih ederseniz edin: Patates pişirmek her zaman en uzun süreye ihtiyaç duyar. Özellikle ceket patatesleri, patates kızartması, patates kızartması veya patates takozları için uygundurlar. Patates salatası veya patates graten de yemekler haşlanmış patates ile hazırlandığında en iyi tadı vardır.

3 lü metal ayakkabılık arasındaki klasik pikaptır. Isıtılacak gıdanın ortasındaki dönen bir mekanizmaya gevşek bir şekilde uzanır, üzerine uygun bir kaba yerleştirilir. Çalışma sırasında, plaka döner ve onunla birlikte yiyecek.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku