3 lü sehpa takımı

★★★★☆

3 lü sehpa takımı fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 3 lü sehpa takımı ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 3 lü sehpa takımı?

Sonuç olarak, 3 lü sehpa takımı pişirme alanından ayrılamaz (iyi korunan yerleşik bir mikrodalga ile). Bu nedenle, kullanıldığında, kullanıcılar onlar üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabileceklerinden endişe etmek zorunda değildir ve dalgaların gıdanın molekülleri üzerindeki etkisi sadece ısıtma için geçicidir, böylece zarar görmezler. Buna göre, sağlıkla hazırlık tamamen zararsızdır.

Fırın, üst / alt ısı, konveksiyonlu üst / alt ısı, ızgaralı konveksiyon, konveksiyonlu ısı altında, konveksiyonlu üst ısı ve ızgara fonksiyonu gibi altı fonksiyonla donatılmıştır. Arka oda aydınlatması da mevcuttur. Ayrıca, iç kısımda temizlik için çıkarılabilen yan ızgaralar monte edilmiştir. Pişirme odası için bir fırın tepsisi ve bir ızgara dahildir.

Bağlantı kopyalandı Genellikle mikrodalga fırınınızı düzenli olarak temizlemek önemlidir. Nemli bir bez genellikle taze kirlenme için yeterlidir. Bununla birlikte, bunlar zaten kuruduysa, nemli bir bez bu kabukları gideremez.

Mutfak aletleri alanında Samsung, 3 lü sehpa takımı ek olarak soğutma cihazları ve ocaklar üretmektedir. Ürünleri, örneğin; Stiftung Warentest veya Ökotest'ten ödüller.

Isı, ısıyı otomatik olarak bileşene dağıtan üçlü dağıtım sistemi aracılığıyla dışarı çıkar. Kapsamlı ve eşit bir ısı dağılımı, son ürünün lezzetli olmasını sağlar. Fırının genel işleme kalitesi birinci sınıftır ve performansı kusursuzdur. Dış kısım mat metalden yapılmıştır. Yüzeyde yağ veya yağ bulursanız, temizlemeniz yeterlidir ve ürününüz yeni kadar iyi görünür.

Bağlantı kopyalandı Ancak ek yemekler satın almak istemiyorsanız, genellikle mevcut yemekleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki gereksinimler karşılanırsa, mevcut yemeklerinizi kullanabilirsiniz.

3 lü sehpa takımı çok yönlü bir mutfaktır: ısı gıdaları, buhar sebzeleri, dondurulmuş gıdaları çözdürün, bazı modellerde ızgara ve fırın işlevi bile vardır. Sizin için doğru mikrodalga fırını bulma zamanı.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku