3 lü yuvarlak orta sehpa

★★★★☆

3 lü yuvarlak orta sehpa fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 3 lü yuvarlak orta sehpa ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 3 lü yuvarlak orta sehpa?

Pikaplı bazı cihazlarda, bunları çıkarmak ve onlarsız yiyecekleri ısıtmak mümkündür. Bazı daha büyük 3 lü yuvarlak orta sehpa ile, pikap yerine kullanılabilecek küçük bir fırın tepsisi de sağlanır.

Muhafazanın boyutları nispeten kompakttır. Mikrodalganın mutfakta kurulup kurulmayacağına veya bir dolaba entegre edilip edilmeyeceğine karar verin. Mutfağınızın ne kadar alan sunduğunu ve mikrodalga fırının nasıl açıldığını bilmek önemlidir. Alt tarafta kapı durdurucu olan bazı modeller var. Kapı, klasik bir fırın gibi öne açılır. Bu tür modeller kurulum için idealdir ve özel bir çerçeve ile birlikte gelir. Diğer cihazların kapı durağı sağda veya soldadır ve ayakları serbest duran bir varyant olarak kaymaz olmalıdır. Veya çalışma yüzeyinde yer kaplamaması için mikrodalga için bir duvar braketi seçebilirsiniz.

Bu tavsiye edilmez, çünkü kaşık veya alüminyum folyo, kıvılcım ve hatta yangın gibi ince metalik nesneler oluşabilir. Metal kenarlı plakalar kullanırsanız, eriyebilir ve gerekirse soyulabilir. Metal tepsiler belirli koşullar altında mikrodalgadan zarar görmeden hayatta kalabilir. Bununla birlikte, kıvılcım ve ateş riski de vardır ve metal tepsilerdeki yiyecekler düzgün bir şekilde ısıtılmaz.

Mikrodalganın rengi pratik olarak tüm spektruma sahiptir. Klasik renkler siyah, beyaz ve gümüştür. Ancak, özellikle retro 3 lü yuvarlak orta sehpa satın alınması gereken olağandışı renkler var

Her şey, bir mikrodalga fırını yalnızca ticari bir şekilde kullanırsanız, bir fırını veya ızgarayı onunla değiştirmeniz gerekmediğine bağlıdır. Bazı hanelerde - örneğin bir yurtta fırınsız çok küçük dairelerde - mikrodalga fırının da ızgara fonksiyonu ve hatta sıcak hava fonksiyonu olması çok yararlıdır.

İç kısım piroliz ile temizlenir. Kirlenme ve yanmış kalıntılar yüksek sıcaklıklarda kül haline gelir, bu da sadece nemli bir bezle silmeniz gerekir. Fırın tepsisi bile piroliz yapabilir. Üretici, üniversal tava ve kombi pas gibi diğer aksesuarların piroliz özellikli olup olmadığını açıklamaz.

Yetkililerin ve askeri personelin insansız hava nesnelerini yıllardır uzak tutmanın yollarını aradıklarına şaşmamalı. ABD'den bir başlangıç, 3 lü yuvarlak orta sehpa bir drone tarafından taşınabilecek kadar azalttı. Güvenlik şirketi Epirus Inc.'e göre, bununla donatılmış insansız hava nesnelerine. rahatsız edici veya tehdit edici insansız hava araçlarını spor etkinlikleri gibi kitlesel olaylardan uzak tutun.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku