3 raflı ayakkabılık

★★★★☆

3 raflı ayakkabılık fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 3 raflı ayakkabılık ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 3 raflı ayakkabılık?

Üçüncü ürün türü buhar pişirme fonksiyonlu inverter 3 raflı ayakkabılık. Buhar pişirme fonksiyonu, örneğin yemek pişirirken besin maddelerini kaybetmemek için balık ve sebzeler için iyidir.

Cihazdaki yiyecekler elektromanyetik dalgalarla ısıtılır. Bunu yapmak için, gıdanın su molekülleri hareket ettirilir. Dalgaların elektrik enerjisi, dahili bir magnetron tarafından düşük frekanslı dalgalara dönüştürülür.

Küçük, unlu kaynar patatesler özellikle dört dakikalık pişirme süresi ile uygundur. Daha büyük veya kaynar patatesler için on iki dakikaya kadar pişirme süresi planlanmalıdır. Ve bu pişirme yöntemiyle başka bir şey düşünülmelidir: sadece daha küçük porsiyonlar için uygundur. Pişmiş patateslerle dolu ikiden fazla insan almak istiyorsanız, patateslerinizi tencerede pişirmeye devam etmelisiniz.

Bununla birlikte 3 raflı ayakkabılık, örneğin su gibi polar moleküller ile etkileşime girer. Sürtünmenin oluşması sayesinde, polar moleküller çok hızlı bir şekilde döner: su (veya su içeren yiyecek) ısıtılır.

Aynı zamanda, mikrodalgadaki gıda hazırlama besin değerlerini korur. Ancak burada, yemek hazırlama yöntemi önemlidir. Nazik bir pişirme işlemi seçen herkese vitamin açısından zengin bir yemek verilir.

Olağanüstü fiyat-performans oranı: Bu tam olarak zariftir - iyi bir fiyata ve ödün vermeden güvenilir ev aletleri. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

3 raflı ayakkabılık: Normal bir yiyecek ısıtabilir ve pişirebilir. Fırın ve ızgaraya sahip bir mikrodalga seçerseniz, üst ve alt ısı veya hatta sıcak veya sirkülasyon havası ile donatılmıştır. Bu tür cihazların da ızgara işlevi vardır. Üçüncü bir seçenek olarak, yemeklerin özellikle nazikçe hazırlanabileceği vapurlu bir mikrodalga da seçebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku