30 gözlü dolap

★★★★☆

En inanılmaz 30 gözlü dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 30 gözlü dolap?

30 gözlü dolap günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. İster bir şeyi çözmek, hazır bir yemek hazırlamak ya da sadece bir şeyi ısıtmak isteyin, CASO Design'dan en uygun şekilde donatılmışsınız.

Yüklü modellerle, yalnızca yerleşik kabininizin tam koşullarına dikkat etmelisiniz. Bunu fark ederseniz, satın almak istediğiniz dahili mikrodalga fırının boyutlarına ve özelliklerine hala yakından bakmanız gerekir.

Küçük bir mikrodalga satın alırken, bazı işlevlerin mevcut olmadığını bilmelisiniz. Örneğin, ızgara işlevi mikrodalgaya yerleştirilemez. Bu, örneğin pizza veya rulo pişiremeyeceğiniz anlamına gelir. Her mini mikrodalgada standart olan fonksiyonlar şunlardır: çözülme, pikap, watt ayarı ve ısıtma yiyecekleri.

Küçük bir mikrodalga fırını kurmak için çeşitli seçenekler vardır. Ahşap bir tahtaya tutturulmuş kurulum çerçeveleri, özel 30 gözlü dolap ve kendinizi inşa etmek için iki açı vardır.

Kurulum cihazları bağımsız değildir, ancak mutfak hücresine uyarlanır, böylece ayrı ayrı uyarlanır ve planlanırlar. Dahili mikrodalga genellikle yeni mini mutfak ile satın alınır ve doğrudan takılabilir.

Satın almadan önce dikkate alınması gereken bazı faktörlerden bahsediyoruz. Tabii ki, bireysel avantajlar ve dezavantajlar farklı ağırlıklardadır ve ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

Sıcak hava ile 30 gözlü dolap invertörü de fırının yerini alır ve bu da maliyet tasarrufu sağlar. Sıcak hava fonksiyonu ile mikrodalga fırınınızda daha küçük kekler bile pişirebilirsiniz. Ticari olarak temin edilebilen cihazlarla karşılaştırıldığında, inverter mikrodalga fırın pişirme sırasında sıcaklığın sabit kalması avantajını sunar. Hiçbir şey iyi bir başarının önünde durmaz!

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku