306 ayna

★★★★☆

En inanılmaz 306 ayna teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 306 ayna?

Otomatik programlara ek olarak, genellikle rahat kullanımı mümkün kılan başka işlevler de vardır. Çoğu 306 ayna çeşitli performans seviyeleri vardır. Belirli gıdalar için uygun seviye genellikle ekteki kullanım talimatlarında bulunabilir. Çocuk güvenliği, kendi kendini temizleme fonksiyonu ve tutma fonksiyonu da bazılarında bulunabilir.

Çözdürme programlarına ek olarak, dijital mikrodalga başka yararlı işlevler de sunar. Buna çocuk koruması ve hızlı başlatma işlevi dahildir. Hoş: Uç sinyalinin yanı sıra tuş tonları da görüntülenebilir.

Akıllı sensör teknolojisi ile donatılmış fırın, sıcaklık ayarını otomatik olarak belirler. Yiyecek tarafından üretilen buharı tanır, bu da düzgün bir şekilde pişene kadar sıcaklığı arttırmayı veya düşürmeyi kolaylaştırır. Manuel olarak test etmeniz gerekmekle birlikte, özel ayarlar yalnızca deneyimli profesyoneller için kullanışlıdır. Diğerleri, renkli ürünlerin önceden tanımlanmış sensör tabanlı çözümünü kullanabilir.

Sıcak hava ve ızgaralı bir mikrodalga satın alırken, ek işlevlere de dikkat etmelisiniz. Böylece ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış optimum mikrodalga fırınınızı bulabilirsiniz. Örneğin, ön ısıtma fonksiyonu veya ön buharlama fonksiyonu olan 306 ayna vardır.

Döner tablanın boyutu ayrıca mutfak asistanınızın ne kadar büyük olması gerektiğini gösterir. Bu, en sık kullandığınız plakaların veya kaselerin çapından biraz daha büyük olmalıdır.

Avantajlar Yerleşik mikrodalga, adından da anlaşılacağı gibi, mutfağa monte edilir ve bu şekilde sadece mutfağın genel resmi çok daha uyumlu hale gelmez, aynı zamanda çok fazla alan kurtarılır. Cihaz pratik olarak kabine monte edilmiştir, bu yüzden rahatsız etmez.

Bununla birlikte, yerleşik mikrodalga, her şeyden önce, kendi ihtiyaçlarını karşılaması gereken çok az paraya mal olmamalıdır. Bu nedenle, satın almadan önce yerleşik bir mikrodalga testini okumak faydalıdır. Stiftung Warentest veya diğer uzmanlar tarafından yapılan bir test raporu, cihazın zayıf yönlerini ve güçlü yönlerini açıkça gösterirken, özel bir sıcak hava testi 306 ayna sıcak hava fonksiyonuna yakından bakar. Cihazınızla çok eğlenmek istiyorsanız, dahili mikrodalga testine güvenmeli ve mikrodalga test kazananını yüklemeyi seçmelisiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku