3lü raf

★★★★☆

En inanılmaz 3lü raf teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 3lü raf?

Döner şiş: Bazı 3lü raf, iki tavuğun aynı anda ızgaralanabileceği döner bir şişle bile donatılmıştır - elbette mısır koçanı, biber ve benzeri sebzelerle vejetaryen bir versiyon olarak da çalışır.

Hazırlanan yemeklerin türüne bağlı olarak, sıcak ve sirkülasyon havası arasında bir ayrım yapılmalıdır. Dolaşım havası gıdadaki nemi temizler. B. kroketler için değil. Bir pişirme kabında bulunan ve kaplanan yemeklerin işlev için mükemmel olduğu sebzeler veya güveçler.

Mikrodalga mutfakta size çok zaman kazandırabilir, çünkü paketlenmiş günlük yaşamımızda ön pişirme her zaman iyi bir çözümdür. Bununla birlikte, bazı gıdaların mikrodalgada olması gerekmez, çünkü sağlıksız özellikler geliştirebilirler.

3lü raf cihazdan çıkmasını önlemek için, kapı açıldığında cihazlar otomatik olarak kapanır. Ayrıca, aşırı ısınma sırasında sobanın kapanmasını sağlayan bir termal anahtar ile donatılmıştır.

Model özellikle dayanıklı ve sağlamdır, çünkü iç mekan seramikle emaye ile kaplanmıştır, böylece gres ve yağ sorunsuz bir şekilde silinebilir. Bu solo mikrodalga özellikle büyük haneler için uygundur, çünkü büyük miktarlarda gıdanın hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlayan büyük bir hacme ve güçlü performansa sahiptir.

Küçük bir cihazın taşınması ve taşınması daha kolaydır. Örneğin, hafta sonu için onları bahçeye veya bir tatil dairesine götürebilir ve sonra da yanınıza alabilirsiniz. Bir karavan için de pratiktir çünkü daha az alana sahipsiniz ve kilo verin.

Bu sadece en önemli soruları netleştirmeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerin malları seçmelerine de yardımcı olabilir. Uzman mağazalarda, çoğu 3lü raf doğrudan buraya kurmak için satın aldıktan hemen sonra eve götürülebileceği de ihmal edilmemelidir. Bu işlemle ilgili sorunlar varsa, mağazalar genellikle bir montaj hizmeti sunar. Müşteriler ayrıca gerekirse internette tavsiye alabilirler, bu durumda, örneğin, hızlı bir cevap almak için yardım hattı ilgili dükkan tarafından çağrılmalıdır. Aksi takdirde, soruların çoğu genel olarak kapsamlı makale bilgileri, mal fotoğrafları, ürün testleri ve müşteri incelemeleri ile netleştirilebilir. Bu şekilde, kimsenin kendileri için doğru yerleşik mikrodalga fırını seçmesi zor olmamalıdır. Ayrıca, İnternet üzerinden sipariş verirken, müşterilerin mağazaya bağlı olarak çok çeşitli cihazları kullanabileceği ihmal edilmemelidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku