4 ayaklı şemsiye

★★★★☆

En inanılmaz 4 ayaklı şemsiye teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 4 ayaklı şemsiye?

Yeni mikrodalga fırınınızda yüksek talepleriniz var ve birçok pratik işleve sahip bir cihaz istiyorsunuz? Sorun değil: Modern modeller sobanın ve fırının yerini bile alabilir. Güçlü mutfak cihazlarında sadece hızlı atıştırmalıklar değil, aynı zamanda eksiksiz yemekler de hazırlanabilir. Ayrıntılı bir şekilde yemek pişirmek için zamanınız olup olmadığına ve bir dondurucuyu ısıtmak veya hızlı bir şekilde tost yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın - GALERIA'da Miele, Severin ve Co. gibi en iyi markalardan 4 ayaklı şemsiye bulacaksınız.günlük hayatı sizin için kolaylaştırır ve ihtiyaçlarınızı karşılar.

Facebook Ireland Limited, Google Ireland Limited, Pinterest Europe Limited, Microsoft Ireland Operations Limited, OS Data Solutions GmbH & Co. KG, Otto Group Media GmbH, Ströer SSP GmbH .

Manyetronun performansı her zaman emilmesi gerektiğinden, ısıtılacak yiyeceklerde olduğu gibi, mikrodalga içerik olmadan açılmamalıdır. Bu cihaza hızla zarar verebilir, çünkü magnetronun arka yansımaları hiçbir yere kaydedilmez ve sıcak noktalardan üç boyutlu bir desen oluşturulur, bu da bunu sağlar, gıdaya farklı miktarlarda enerji salındığını, bu nedenle aşırı ısınma meydana gelebilir, bu da mikrodalga fırında zemindeki pikapı telafi eder, Bununla birlikte, gıdalar her zaman farklı bir su içeriğine sahiptir veya tuzlu yiyecekleri örn. B. yağlı yiyecekler. Ayrıca, sıçramaları önlemek için gıda koruma ile kaplıdır.

Modele ve fiyata bağlı olarak, 4 ayaklı şemsiye çok sayıda program ve ek özellik vardır. Örneğin pizza, balık, et veya sebze amaçlı otomatik programlar özellikle popülerdir. Bunlar diğer pratik özelliklerdir:

Model özellikle dayanıklı ve sağlamdır, çünkü iç mekan seramikle emaye ile kaplanmıştır, böylece gres ve yağ sorunsuz bir şekilde silinebilir. Bu solo mikrodalga özellikle büyük haneler için uygundur, çünkü büyük miktarlarda gıdanın hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlayan büyük bir hacme ve güçlü performansa sahiptir.

Sonuç Pizza fonksiyonlu bir mikrodalga, hızlı bir şekilde lezzetli bir pizza hazırlamak isteyen tüm pizza hayranları için mutlak bir zorunluluktur. Ancak özellikle bir mikrodalga satın almanız gerekiyorsa, birkaç avro daha yatırım yapmalı ve uygun donanımlı bir cihaz kullanmalısınız.

4 ayaklı şemsiye çok yönlü bir mutfaktır: ısı gıdaları, buhar sebzeleri, dondurulmuş gıdaları çözdürün, bazı modellerde ızgara ve fırın işlevi bile vardır. Sizin için doğru mikrodalga fırını bulma zamanı.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku