4 çekmeceli beşik

★★★★☆

4 çekmeceli beşik fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 4 çekmeceli beşik ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 4 çekmeceli beşik?

Çok sayıda 4 çekmeceli beşik, Stiftung Warentest tarafından test edilir. Birçok alıcı Stiftung Warentest'in değerlendirmesini kararları için kullanır ve bu nedenle sonuçlar özellikle markalar için büyük önem taşır.

Temel olarak, bir mikrodalgada patates ve kek hazırlayabilirsiniz. Mikrodalga kullanarak diğer yemekleri de pişirebilirsiniz. Ayrıca, günlük pişirme sorunlarına yardımcı olabilir.

Yalnız bir mikrodalgada dondurulmuş bir pizza hazırlamaya çalışırken, sadece biraz şansla pişirilmiş oldukça yumuşak, labry ve kaşlarını çatmamış bir pizza almak nadir değildir - çok yenmez ve bu nedenle buna alışmak.

4 çekmeceli beşik sadece evlerde değil, aynı zamanda gastronomi, tatil evlerinde, okul ve ofis binalarında veya performansları nedeniyle oda ve kahvaltıda da kullanılmaktadır. İster profesyonel ister yarı profesyonel olsun, özellikle atıştırmalıklar, restoranlar, oteller veya benzin istasyonu dinlenme alanları gibi ağırlama endüstrisinde, mutfak gereçleri bir varlıktır ve daha hızlı çalışmayı sağlar. Hendi, Stern Gastro-Handel veya Bartscher gibi üreticilerden temin edilebilir.

Küçük bir mikrodalga satın alırken, bazı işlevlerin mevcut olmadığını bilmelisiniz. Örneğin, ızgara işlevi mikrodalgaya yerleştirilemez. Bu, örneğin pizza veya rulo pişiremeyeceğiniz anlamına gelir. Her mini mikrodalgada standart olan fonksiyonlar şunlardır: çözülme, pikap, watt ayarı ve ısıtma yiyecekleri.

Daha fazla bilgi Mikrodalga (ör. B. Neff dahili mikrodalga) ışınlarla çalışır ve tüm malzemeler bu etkiden kurtulmaz. Porselen, cam ve çeşitli ısıya dayanıklı plastik tipler çok uygundur (not üreticisinin bilgileri). Mikrodalgada hiçbir koşulda alüminyum folyo (köpüklenme ve iltihaplanma riski) veya plastik film (erimiş) olamaz.

Avantajları Bağımsız 4 çekmeceli beşik aksine, az belirtilenler bir duvar dolabının altına monte edilebilir. Bu onları özellikle yerden tasarruf sağlar ve çalışma yüzeyinde herhangi bir kontaminasyona neden olmaz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku