4 kapakli beyaz dolap

★★★★☆

En inanılmaz 4 kapakli beyaz dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 4 kapakli beyaz dolap?

Modern 4 kapakli beyaz dolap bir akıllı telefon gibi bile çalıştırılabilir. Mikrodalganın süresini ve performansını ayarlamak için bilinen hareketleri kullanın. Bunun için kullanıcı arayüzünde parmağınızla silme, tutma veya yazma kullanılır. Bu nedenle kontrol paneli temizlenmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Yaşlılar veya daha yaşlı kullanıcılar, düğmeler ve döner kontroller aracılığıyla olağan işlemi çok daha uygun bulurlar.

Fırın, üst / alt ısı, konveksiyonlu üst / alt ısı, ızgaralı konveksiyon, konveksiyonlu ısı altında, konveksiyonlu üst ısı ve ızgara fonksiyonu gibi altı fonksiyonla donatılmıştır. Arka oda aydınlatması da mevcuttur. Ayrıca, iç kısımda temizlik için çıkarılabilen yan ızgaralar monte edilmiştir. Pişirme odası için bir fırın tepsisi ve bir ızgara dahildir.

Dikkat: Mikrodalgaya hangi malzemeleri koyabileceğinizi öğrenin. Belirsizlik ciddi sonuçlara neden olabilir, diğer şeylerin yanı sıra mikrodalga patlama riski altında olabilir. Mikrodalga fırını kullanmak için arabada seyahat etmek için bir güç kaynağına da ihtiyacınız vardır. Alternatif olarak, mikrodalga fırını pil veya pil ile de kullanabilirsiniz, o zaman ilk önce güç kaynağı ile ilgili bir sorununuz yoktur. Ancak bir süre sonra pili değiştirmeniz veya pili şarj etmeniz gerekir.

Bağlantı kopyalandı Hangi mikrodalga artık size daha uygun? Prensip olarak, bu bir zevk meselesidir. Bağımsız bir mikrodalga satın alma maliyeti genellikle biraz daha düşüktür ve seçim 4 kapakli beyaz dolap biraz daha büyüktür

Yaylı tava ile pişirilecek fırın tepsisi arasında seçim yapabilirsiniz. Izgarada rulolar ve kırıntılar pişirdiğiniz için, onları ters çevirmenize gerek yoktur. Programları diğer cihazlar gibi bir kod kullanarak seçmezsiniz. Caso'da isteğe bağlı olarak İngilizce ve Almanca dillerinde ifade edilecek yemekler ve yiyecekler bulacaksınız.

Küçük tost veya fırınlar normal fırınlar gibi çalışır. Bunlar biraz daha kompakt. Bu nedenle, fırın bulunmayan tek kişilik haneler için özellikle uygundurlar.

HERKES: Klarstein 4 kapakli beyaz dolap, ılık süt, pizza, patlamış mısır, patates, balık veya et için çeşitli programlar sağlayarak tüm projelerde size yardımcı olur - her yemek için doğru program vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku