4 kapılı beyaz gardırop

★★★★☆

En inanılmaz 4 kapılı beyaz gardırop teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 4 kapılı beyaz gardırop?

Mikrodalga, ocak ve fırın için mutfakta, yiyeceklerin daha hızlı ısıtılmasını, yiyeceklerin çözülmesini, aynı zamanda pişirilmesini ve pişirilmesini sağlayan ek bir cihazdır. Bulaşıklardaki su önemlidir, bu olmadan 4 kapılı beyaz gardırop işlevi mümkün değildir.

Her mutfakta ocak yoktur. Küçük öğrenci daireleri veya özellikle tek haneler her zaman bir mutfağa sahip değildir. Bazen mini bir mikrodalga da önerilir; karavan veya ofis için. Burada mikrodalga ve sobanın avantaj ve dezavantajlarını karşılaştırdık.

Sıcak plakalar: Küçük bir mutfak olarak mikrodalga - sıcak plakalı modeller bunu mümkün kılar. Pişirme veya kavurma olsun: iki tencere veya tava plakalara yan yana otururken, diğer yemekler içeride hazırlanabilir.

Mutfağın döşenmesi söz konusu olduğunda, dünya çapındaki Alman üreticiler kalite, dayanıklılık ve mükemmel tasarım için değerlidir. Bu nedenle Siemens, Neff, Miele, Bosch veya AEG gibi markalar 4 kapılı beyaz gardırop kurarken de önemli bir rol oynamaktadır. Dahili mikrodalga Siemens ürün yelpazesi özellikle popülerdir. Her yerleşik mikrodalga Siemens, yüksek düzeyde kullanıcı dostu olmayı vaat eder, mevcut mutfaklara harika bir şekilde entegre edilebilir ve genellikle çeşitli ek işlevlere sahiptir. Bu nedenle fırınlı yerleşik bir mikrodalga Siemens nadir değildir. Neff'den yüksek kaliteli yerleşik bir mikrodalga veya Miele'den yerleşik bir mikrodalga fırının çok pahalı olduğundan korkuyorsanız, daha ucuz markaları tercih edebilirsinizBomann, Whirlpool veya Severin.

Daha büyük bir kapasite de daha yüksek güç tüketimine yol açar. Bunun nedeni, daha büyük bir iç mekanın ısıtılmasının daha uzun sürmesidir. Sonuç olarak, mikrodalga uzun süre çalışmak zorundadır ve bu nedenle daha fazla elektrik tüketir.

Karşılaştırılan beş model, ekonomik enerji verimliliği sınıfı A'ya dönüştürdü. Fırınlarla daha fazlasını yapamazsınız. Panasonic ve Siemens herhangi bir bilgi sağlamaz. Daha kötü yaptıkları için değil, mikrodalga fırınlı kombinasyon cihazları için hala AB direktifi olmadığı için.

Tüm kararlarda olduğu gibi, 4 kapılı beyaz gardırop küçük inşaatlardaki fiyatı satın almada belirleyici bir rol oynamaktadır. Mini genellikle daha büyük modellerden biraz daha ucuzdur. Fark çok büyük değil. Kısmen, üreticiye ekstra kompakt bina için de ödeme yaparsınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku