4 lü raf fiyatları

★★★★☆

En inanılmaz 4 lü raf fiyatları teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 4 lü raf fiyatları?

Mikrodalganın avantajları Pazar, farklı 4 lü raf fiyatları geniş bir seçimini sunar Tüketicilerin satın alma kararlarını verirken dikkate almaları gereken bazı önemli kriterler aşağıda sunulmuştur.

Yiyeceklerin geri kalanını bir önceki günden ısıtmak veya dondurulmuş sebzeleri çözmek için - birçok evde, bir mikrodalga bugün bunun ayrılmaz bir parçasıdır. Bununla birlikte, modele bağlı olarak, cihazlar mutfakta nispeten büyük miktarda yer kaplar. Mikrodalga ne kadar çok işleve sahipse, o kadar büyük görünür. Mutfak tezgahında yer kazanmak istiyorsanız, bir mikrodalga kurmaya karar verirsiniz. Bu sadece çalışma yüzeyinin hala sebzeleri kesmek için kullanılabilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mutfakta ergonomik çalışma sağlar.

Biraz hantal olsa bile, tüm yüzeyleri iyi tozlayabilmek için dahili mikrodalga fırını zaman zaman çıkarmalısınız. Cihaz ve dolap arasındaki boşluk büyük olmasa da, burada kırıntılar, toz veya örümcek ağları toplanır. Cihazın yalnızca tamamen kuruduğunda yeniden yüklendiğinden emin olun.

Daha fazla bilgi Kural olarak, basit 4 lü raf fiyatları çok fazla fonksiyonla donatılmamıştır. Isıtma, çözülme ve muhtemelen gibi işlevler. Buhar iplikleri birçok modelde mevcuttur. Hepsi tam dakika sayısını ayarlamanızı sağlayan bir zamanlayıcı sunar. Ayrıca, bazı modellerde bir bellek işlevi de vardır, bu sayede belirli pişirme sürelerini yalnızca bir kez ayarlamanız gerekir. Sıcak hava fonksiyonu da pratiktir, bu sayede mikrodalga önceden ısıtılır, bu da pişirme süresini önemli ölçüde kısaltır ve ayrıca yemeklere hafif bir bronzluk verir.

Yaylı tava ile pişirilecek fırın tepsisi arasında seçim yapabilirsiniz. Izgarada rulolar ve kırıntılar pişirdiğiniz için, onları ters çevirmenize gerek yoktur. Programları diğer cihazlar gibi bir kod kullanarak seçmezsiniz. Caso'da isteğe bağlı olarak İngilizce ve Almanca dillerinde ifade edilecek yemekler ve yiyecekler bulacaksınız.

Isı, ısıyı otomatik olarak bileşene dağıtan üçlü dağıtım sistemi aracılığıyla dışarı çıkar. Kapsamlı ve eşit bir ısı dağılımı, son ürünün lezzetli olmasını sağlar. Fırının genel işleme kalitesi birinci sınıftır ve performansı kusursuzdur. Dış kısım mat metalden yapılmıştır. Yüzeyde yağ veya yağ bulursanız, temizlemeniz yeterlidir ve ürününüz yeni kadar iyi görünür.

Öte yandan, korku onlarca yıldır var. 4 lü raf fiyatları ışınlarının insanlardan kaçabileceği ve insanlara zarar verebileceği korkusu. Ya da yiyecek ve sıvıların yapısını değiştirdikleri ve bu nedenle sağlık üzerinde uzun vadeli zararlı bir etkiye sahip oldukları.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku