4 lü sehpa beyaz

★★★★☆

En inanılmaz 4 lü sehpa beyaz teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 4 lü sehpa beyaz?

Normal bir mikrodalga fırın kurabilirsiniz?Normal 4 lü sehpa beyaz bir kabine takılamaz. Mikrodalga ve mobilyalara zarar verme riski vardır. Yangın riski bile var.

Design Plus serisinin kombinasyon cihazı, okunması kolay bir ekranın entegre edildiği tamamen yansıtılmış parlak bir kapı ile kullanılır. Net şekillere sahip fütüristik tasarım, herhangi bir modern mutfağa harika bir şekilde uyar ve optik bir vurgu. Temizlenmesi kolay çerçevenin fırçalanmış paslanmaz çeliği, özellikle ayna camını aşamalandırır.

Kullanımı kolay bir mikrodalgaya ihtiyaç duyanlar. Akıllı sensörler, tek dokunuşlu düğmelerdeki gıda tabanlı ısı ayarlarıyla birlikte mutfak görevlerini kolayca yapabilirsiniz.

Tekrar hızlı olmak istiyorsanız - mikrodalga fırında, en yüksek performansta üç dakika yiyin. Her şeyden önce bir şeyden yoksun stresli, modern insanlar için bir rüya: zaman. Bazı insanlar bütün hafta yemek pişirmek ve porsiyonlarda dondurmak için sorun çıkarır. Böylece her gün lezzetli, nispeten taze bir yemek hızla ortaya çıkar. Ama belki de hiç yemek yapmayanlardan birisiniz. Zaman nedenleriyle ya da belirleyici beceriye sahip olmadığınız için olsun. Ama bu da bir sorun değil. Süpermarket dondurucu sayaçları buhar pişirme, mikrodalga fırın veya pizza fırını için çeşitli menülerle doldurulur, böylece hiçbir şey istenmez. Dondurulmuş gıdaların kalitesi de sürekli olarak iyileşmektedir. Üreticiler, işlenmiş hammaddelerin kökenine giderek daha fazla dikkat ediyor ve katkı maddesi kullanmıyorlar. Sağlık bilincine sahip uzmanlar paralarının değerini alacak ve yine de mikrodalga fırının avantajlarından faydalanacaklar. Bu yüzden hızlı ve sağlıklı olmak, birbirini dışlamak zorunda değildir. Yeni bir mutfak satın alırsanız, 4 lü sehpa beyaz kurulumu genellikle zaten mevcuttur. Buzdolabı veya ocak gibi genel resme sığarlar. Ancak mevcut mutfağınıza yeni bir mikrodalga entegre etmek isteseniz bile, geniş bir seçiminiz var. Satın alma tavsiyemizde, doğru mikrodalga fırını seçerken neyin önemli olduğunu size söyleriz. Farklı ürünlere genel bir bakış elde etmek istiyorsanız, yerleşik bir mikrodalga testi veya karşılaştırması da yararlı olabilir.

Dikkat: streç film aynı zamanda mikrodalgaya girmesi gerekmeyen bir adaydır. Büzülür, eriyebilir ve ayrıca toksik dumanlar serbest bırakır. Bununla birlikte, radyasyon bazlı ısıtma için uygun özel yapışan film vardır. Ambalaj üzerinde ilgili bir etiket bulabilirsiniz.

Bağlantıyı kopyalayın Yemekler mikrodalgada yiyecekle bırakıldıktan sonra, program ve süre ayarlanır ve birkaç dakika sonra mikrodalga akustik bir sinyalle rapor verir. Et voilà: Yemek hazır!

4 lü sehpa beyaz de mevcuttur. Bu özel cihaz size saatin sürekli görünümünü kaydeder. Bunun yerine, ızgaralı modern mikrodalga fırınının zamanlayıcısı kullanılır: Pazar yumurtaları tam olarak istendiği gibi pişirilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku