4 örgü beşik koruma

★★★★☆

En inanılmaz 4 örgü beşik koruma teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 4 örgü beşik koruma?

Arasında bir önceki günden itibaren bir yemeği ısıtmak istiyorsanız, bir tava veya tencere kullanabilir veya yiyecekleri fırına koyabilirsiniz. Hazır yiyecekler genellikle tencerede yanar, yenilenen pişirme ve kavurma işlemi nedeniyle duygusal veya tat değişiklikleri. Bugün neredeyse tüm hanelerde bulunan bir mikrodalga ile ısınma çok daha hızlıdır. Izgarasız yerleşik mikrodalga veya ızgarasız bağımsız mikrodalga gibi 4 örgü beşik koruma yemeklerinizi çok daha hızlı ısıtabilir ve birkaç saniye içinde sıcak içecekler hazırlayabilirsiniz. Soğutulmuş fincan çay veya kahvenizi mikrodalgaya koyun, içecek birkaç saniye içinde hoş bir ısıya geri dönecektir. Ayrıca bebek mamasını ve diğer şeyleri mikrodalgada hızlı bir şekilde ısıtabilirsiniz. Perakendede, üreticiye bağlı olarak farklı işlevlere sahip olan ızgarasız basit mikrodalga gibi birçok farklı model bulacaksınız (ör. B. Yalnız mikrodalga çocuk güvenliği). Burada doğru modeli seçebilmeniz için, ızgara fonksiyonu olmadan mikrodalga hakkında en önemli ayrıntıları içeren bir satın alma tavsiyemiz var, bu da satın alırken kullanabilirsiniz. Izgara testi veya karşılaştırması olmayan bir mikrodalga, satın almadan önce ızgara olmadan büyük veya küçük mikrodalga hakkında kabaca bir genel bakış elde etmek istiyorsanız da yardımcı olabilir.

Muhafazanın boyutları nispeten kompakttır. Mikrodalganın mutfakta kurulup kurulmayacağına veya bir dolaba entegre edilip edilmeyeceğine karar verin. Mutfağınızın ne kadar alan sunduğunu ve mikrodalga fırının nasıl açıldığını bilmek önemlidir. Alt tarafta kapı durdurucu olan bazı modeller var. Kapı, klasik bir fırın gibi öne açılır. Bu tür modeller kurulum için idealdir ve özel bir çerçeve ile birlikte gelir. Diğer cihazların kapı durağı sağda veya soldadır ve ayakları serbest duran bir varyant olarak kaymaz olmalıdır. Veya çalışma yüzeyinde yer kaplamaması için mikrodalga için bir duvar braketi seçebilirsiniz.

Küçük bir cihazın taşınması ve taşınması daha kolaydır. Örneğin, hafta sonu için onları bahçeye veya bir tatil dairesine götürebilir ve sonra da yanınıza alabilirsiniz. Bir karavan için de pratiktir çünkü daha az alana sahipsiniz ve kilo verin.

Genellikle, fırınlı bir mikrodalga sıcak hava ile çalışabilen bir mikrodalga sağlar. Yiyecekler sadece 4 örgü beşik koruma tarafından değil, sıcak hava ile ısıtılır. Bu, önce büyük fırını açmak zorunda kalmadan pizza pişirmeyi çok kolaylaştırır. Fırınlı bir mikrodalga satın almak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok işlev ve model vardır.

Bir satın alma kriteri de görünüm olabilir. Özellikle bağımsız bir cihaz seçerseniz, gözünüz seçimde söz sahibi olabilir. Diğer tüm kriterlere ek olarak, hangi cihazı beğendiğinizi yargılamak en iyisidir.

Avantajları Kombine bir mikrodalga ızgara fonksiyonuna sahipse, konveksiyon fonksiyonu genellikle de mevcuttur. Isıtma elemanları her iki uygulama için de kullanılabilir. Dolaşımdaki hava fonksiyonunu açarsanız, ısı bir fan aracılığıyla mikrodalgada eşit olarak dağıtılır.

Bozulmamış cihazlar durumunda, kaçak radyasyon olarak adlandırılan dalgaların düşük dozları sadece 4 örgü beşik koruma hemen yakınında meydana gelir. Radyasyondan Korunma Federal Ofisi, bunun sıkı testler şeklinde çok yüksek olmamasını sağlar. Emisyon limiti, santimetre kare başına beş milimetreden beş santimetredir. Şimdiye kadar, testler hiçbir zaman aşılması gereken sınırı bulamadı.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku