40 cm çekmece rayı

★★★★☆

40 cm çekmece rayı fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 40 cm çekmece rayı ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 40 cm çekmece rayı?

Döner tablaya bir alternatif, dalga karıştırıcı olarak da adlandırılan reflektör kanadıdır. 40 cm çekmece rayı üst kısmında bulunur ve çalışma sırasında döner. Onunla tanışanları yansıtır ve garaj duvarlarından sürekli değişen yönlere yönlendirilmelerine neden olur.

Mikrodalgada sık sık boşluk problemleriniz var mı?? O zaman tam buradasınız, çünkü pikapsız bir mikrodalga zaten kullanabileceğiniz pişirme alanının genişlemesini sunuyor.

İhtiyaç, amaç ve kullanılabilir alana bağlı olarak, bağımsız ve yerleşik modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bağımsız modeller her yere yerleştirilebilirken, yerleşik modeller mutfağa monte edilir.

40 cm çekmece rayı cihazdan çıkmasını önlemek için, kapı açıldığında cihazlar otomatik olarak kapanır. Ayrıca, aşırı ısınma sırasında sobanın kapanmasını sağlayan bir termal anahtar ile donatılmıştır.

Ekonomik devridaim fonksiyonu günümüzde standarttır. Bir fan sıcak havayı pişirme alanına eşit olarak dağıtır. Böylece dört seviyeye kadar yemek pişirmek mümkündür. Grundig, Neff ve Siemens, sıcak hava akışlarını, yemeklerin lezzet transferi olmadan aynı anda birkaç seviyede hazırlanabileceği şekilde kontrol eder. Bu zamandan, enerjiden tasarruf sağlar ve her şey aynı anda masadadır.

Mini mikrodalga temelde sadece küçük bir mikrodalga olduğunu. Çoğu zaman, normal mikrodalgadan daha az işleve sahiptir, çünkü üst ısı veya ızgara gibi bazı işlevler daha fazla yer kaplar. Mini mikrodalga ile ilgili özel şey, birçok müşterinin yerden tasarruf etmek için satın aldığı kompakt, küçük boyuttur.

Izgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerModern 40 cm çekmece rayı, ızgara ve sıcak hava gibi ek işlevlerle parlar. Bu size mikrodalga ile yemek pişirmek için birçok fırsat verir. Yeterince büyük bir sıcak hava mikrodalga, klasik bir fırının yerini bile alabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku