40 cm genişliğinde dolap

★★★★☆

En inanılmaz 40 cm genişliğinde dolap teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 40 cm genişliğinde dolap?

Bozulmamış cihazlar durumunda, kaçak radyasyon olarak adlandırılan dalgaların düşük dozları sadece 40 cm genişliğinde dolap hemen yakınında meydana gelir. Radyasyondan Korunma Federal Ofisi, bunun sıkı testler şeklinde çok yüksek olmamasını sağlar. Emisyon limiti, santimetre kare başına beş milimetreden beş santimetredir. Şimdiye kadar, testler hiçbir zaman aşılması gereken sınırı bulamadı.

Izgara performansı aşırı pişirme için kesinlikle yeterlidir. Daha kalın bir et parçası ızgara / pişirmek istemem. İki kombinasyon programı örn. Hem ısıtılacak hem de pişirilecek kaserler ideal.

En önemli üreticiler Bosch, Severin, Clatronic, AEG, Bauknecht ve Sharp'tır. En önemli üreticilerdir, çünkü hepsi çok iyi bir fiyata son derece iyi kalite sunar ve mutfak aletleri üretiminde uzun yıllar / on yıllar deneyime sahiptir.

Hayır! 40 cm genişliğinde dolap için özel yemekler gerekmez - bulaşıkların altın jant veya metalik süslemeleri olmadığı ve beyan edildiği beyan edilmediği normal seramik sofra takımları sağlanır.

Editörün değerlendirmesi: Sıcak hava ve ızgaraya sahip bu mikrodalga, kalitesi ve fiyatı ile ikna edebilecek çok yönlü bir mikrodalgadır. Çift ızgara fonksiyonu bu modeli çekici kılar.

Şimdi hangi modeli satın alacağınızı düşündüyseniz, size bazı önemli ipuçları vermek istiyoruz. Satın alma kararınıza kesinlikle aşağıdaki hususları eklemelisiniz.

40 cm genişliğinde dolap duvarları ve kapıları genellikle metalden veya. Delikli sac metal, böylece elektromanyetik dalgalar veya kısacası sadece iç kısımda kalır. Ayrıca, Magnetron, kapı açılır açılmaz otomatik olarak kapatılacak şekilde çalışır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku