5 li çekmece

★★★★☆

En inanılmaz 5 li çekmece teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 5 li çekmece?

Diyagramı paylaş Bu kodla günlük güncellenmiş diyagramı web sitenizde paylaşabilirsiniz: Gömme kod panoya kopyalandı. 2022 testinden ızgaralı 5 li çekmece, klasikin genişletilmiş modelleridir Bu cihazlar, gerekli ısı kaynağını sağlayarak bulaşıkları veya içecekleri pişirir. Bu, pişirme alanına yansıyan elektromanyetik dalgaların yardımıyla çalışır. Isı, burada kullanılan pikap ve yansıtıcı bir kanat ile eşit olarak dağıtılır. İzleme pencereli cihaz kapısı, her şeyin istendiği gibi gidip gitmediğini kontrol etmek için kullanılabilir.

Akıllı sensör teknolojisi ile donatılmış fırın, sıcaklık ayarını otomatik olarak belirler. Yiyecek tarafından üretilen buharı tanır, bu da düzgün bir şekilde pişene kadar sıcaklığı arttırmayı veya düşürmeyi kolaylaştırır. Manuel olarak test etmeniz gerekmekle birlikte, özel ayarlar yalnızca deneyimli profesyoneller için kullanışlıdır. Diğerleri, renkli ürünlerin önceden tanımlanmış sensör tabanlı çözümünü kullanabilir.

Bellek işlevi: Mikrodalgada genellikle aynı ayarları kullanırsanız, bellek işlevini kullanabilirsiniz. Doğru performans, zaman ve ön ayar için bir düğmeye basmak yeterlidir. Çoğu cihazın yalnızca bellek depolama alanı vardır.

Araştırmanız sırasında genellikle pikap olmadan 5 li çekmece invertörlerine rastlayacaksınız. Bu teknolojinin sıcaklığı dalgalanmadığından, ancak hedeflenen bir şekilde kullanıldığından, bir pikap genellikle kullanılmaz.

Severin mikrodalga, zarif tasarımı ile de puan alabilir. Paslanmaz çelik uygulamalara sahip lake plastik bir gövdeye sahiptir. iç aydınlatmalı lake pişirme odası. Yüksek kaliteli işlenmiş modelin nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır. Temizlik için pikapı da çıkarabilirsiniz.

İhtiyaç, amaç ve kullanılabilir alana bağlı olarak, bağımsız ve yerleşik modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bağımsız modeller her yere yerleştirilebilirken, yerleşik modeller mutfağa monte edilir.

Sebzeler için hangi sıcaklık tekrar doğru idi? Artık bu tür sorular için endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde, modern 5 li çekmece sadece dijital ekranları değil, aynı zamanda çeşitli otomatik programları da var (örneğin Severin, Medion veya Siemens modelleri). Bunlar sizinle ilgilenir ve sizin tarafınızdan daha fazla müdahale gerektirmez. Hazırlamak istediğiniz yemeği seçin ve ağırlığı girin. Başlat düğmesine bastıktan sonra, cihaz gerisini halleder.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku