5 masa meyhane koşuyolu

★★★★☆

En inanılmaz 5 masa meyhane koşuyolu teklifleri tek bir yerde. Sizin için sahip olduğumuz tüm harika seçenekleri görmek için okumaya devam edin, bunlar bir rüyanın gerçekleşmesi!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 5 masa meyhane koşuyolu?

5 masa meyhane koşuyolu veya mikrodalga, çok sayıda hanenin ayrılmaz bir parçasıdır. Isıtma veya çözülme gibi standart fonksiyonlar, mutfakta günlük yaşamı son derece kolaylaştırır.

İç kısım piroliz ile temizlenir. Kirlenme ve yanmış kalıntılar yüksek sıcaklıklarda kül haline gelir, bu da sadece nemli bir bezle silmeniz gerekir. Fırın tepsisi bile piroliz yapabilir. Üretici, üniversal tava ve kombi pas gibi diğer aksesuarların piroliz özellikli olup olmadığını açıklamaz.

Bu cihazlar sadece yiyecekleri ısıtmakla veya çözdürmekle kalmaz, aynı zamanda mikrodalga kombinasyonu normal bir ocak veya fırın gibi de kullanılabilir. Yani z. B. ayrıca mikrodalgada hala gevrek olan, ancak bir fırında hazırlandığından daha az zaman ve çaba gerektiren basit bir pizzanın hazırlanması.

Sıcak havanın diğer 5 masa meyhane koşuyolu sahip olmadığı bazı özel işlevleri vardır. Bu nedenle, programların ve işlevlerin kapsamı yeni bir cihaz seçerken de önemli bir kriterdir. Hangi yemekleri hazırlamak istediğinizi daima unutmayın.

Çörekler ekmek kızartma makinesinde de pişirilebilir. Bununla birlikte, bunun için özel bir ek - yani bir pişirme cihazı - gereklidir. Rulolar üzerlerine yerleştirilir ve bir taraftan üç dakika, diğer taraftan iki ila üç dakika ısıtılır. Ekmek kızartma makinesi en üst seviyeye yerleştirilmelidir.

Mikrodalga pikap ve iki ızgara ızgarası içerir. Hayati programlar. Bu programlar taze ve çiğ gıdalar için optimize edilmiş otomatik programlardır. Bu programlarla yemeklerinizi nazik ve sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Izgaralı 5 masa meyhane koşuyolu, bağımsız cihazlar ve dahili modeller olarak mevcuttur. Bağımsız olanlar mutfağa özellikle kolayca entegre edilebilir: doğrudan tezgahın üzerine veya düşük bir kabine yerleştirilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku